Zobrazeno 21 až 30 z celkem 66 článků.

Florbalový ples FBS Olomouc 2024

Loni jsme po deseti letech obnovili tradici Florbalového plesu FBS. V návaznosti na úspěšný loňský ročník Vám s radostí sdělujeme, že se Florbalový ples bude konat i letos. Srdečně Vás na něj zveme!

Ostrava olomoucké ženy nepustila ke slovu a uštědřila nepříjemnou porážku, juniorky v okleštěné sestavě vybojovaly šest bodů

O víkendu sehrála ženská složka, patřící mezi špičku republiky, tři zápasy. Ženy, které se drží na vysněné čtvrté pozici, se utkaly s Ostravou, která jasně ukázala, že to Olomouc v první čtyřce nebude mít snadné. Po dominantním výkonu soupeře si Olomouc připsala po čtyřech výhrách první porážku. Juniorky v okleštěné sestavě porazily Bulldogs Brno, v neděli již s doplněným kádrem rozcupovaly Židenice.

Preview: Ženy i juniorky budou o víkendu bránit hradby první čtyřky

Ženám skončilo období povinných výher a začíná sekvence tří zápasů, které by mohly hodně napovědět, zda se Olomouci podaří udržet v první čtyřce. První z nich odehrají v sobotu s Ostravou. Juniorky naopak píší opačný příběh, po třech zápasech s týmy z první pětky je čekají dva zápasy s týmy z druhé poloviny tabulky. S Brnem a Židenicemi budou hrát na palubovkách soupeřek.

Olomoucký výpadek ve třetí třetině zachránila v poslední minutě Cholinská, ženy vyhrály nad Libercem 5:4

Olomoucké ženy musely o víkendu překonat další vrchol pohoří s názvem TOP4. Tentokrát se jim do cesty postavil osmý Liberec. Tým ze severu Čech nepodchytil úvod utkání a po prvních dvaceti minutách prohrával 0:3. Domácí tým však lehce polevil a ještě v 59. minutě bylo skóre vyrovnané. Zápas však 52 sekund před koncem rozhodla Lucie Cholinská.