Program zápasů

22. 4. 2024 - 28. 4. 2024
17. týden

Mladší žáci

FBS Olomouc 11FBC Intevo Třinec
– : –
so 27. 4. 2024 10:00 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žáků - skupina 7, 21. kolo
FBS Olomouc 12FBC Lipník
– : –
ne 28. 4. 2024 9:00 @ SH Lipník nad Bečvou, Olomoucká liga mladších žáků, 27. kolo
SK K2 ProstějovFBS Olomouc 12
– : –
ne 28. 4. 2024 10:10 @ SH Lipník nad Bečvou, Olomoucká liga mladších žáků, 27. kolo
FBS Olomouc 12FBC TJ TATRAN LITOVEL
– : –
ne 28. 4. 2024 11:55 @ SH Lipník nad Bečvou, Olomoucká liga mladších žáků, 27. kolo
FBC Tornáda LutínFBS Olomouc 12
– : –
ne 28. 4. 2024 13:05 @ SH Lipník nad Bečvou, Olomoucká liga mladších žáků, 27. kolo

Muži B

FBC Piranha Přerov BFBS Olomouc B
– : –
so 27. 4. 2024 10:15 @ SH Postřelmov, Olomoucká liga mužů, 21. kolo
TJ Sokol Kostelec na Hané - HKFBS Olomouc B
– : –
so 27. 4. 2024 14:00 @ SH Postřelmov, Olomoucká liga mužů, 21. kolo

Přípravka

FBC PřerovFBS Olomouc 15
– : –
so 27. 4. 2024 9:30 @ ZŠ Drahotuše, Olomoucká liga přípravek, 25. kolo
FBS Olomouc 15FBC TJ TATRAN LITOVEL
– : –
so 27. 4. 2024 11:00 @ ZŠ Drahotuše, Olomoucká liga přípravek, 25. kolo
FBS Olomouc 15FBC Lipník
– : –
so 27. 4. 2024 12:30 @ ZŠ Drahotuše, Olomoucká liga přípravek, 25. kolo
FBC Hranice OrlíciFBS Olomouc 15
– : –
so 27. 4. 2024 13:30 @ ZŠ Drahotuše, Olomoucká liga přípravek, 25. kolo
FBC Tornáda LutínFBS Olomouc 16
– : –
ne 28. 4. 2024 13:00 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Olomoucká liga přípravek, 26. kolo
FBC ZŠ Uničov BlackFBS Olomouc 16
– : –
ne 28. 4. 2024 14:30 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Olomoucká liga přípravek, 26. kolo
FBS Olomouc 16Asper Šumperk Blue
– : –
ne 28. 4. 2024 16:00 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Olomoucká liga přípravek, 26. kolo
FBS Olomouc 16FBC Hranice Sokolíci
– : –
ne 28. 4. 2024 17:30 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Olomoucká liga přípravek, 26. kolo

Starší žákyně

FBC Vikings KopřivniceFBS Olomouc
– : –
ne 28. 4. 2024 10:10 @ SH Horní Suchá, Liga starších žákyň - skupina 7, 12. kolo
FBS OlomoucAsper Šumperk
– : –
ne 28. 4. 2024 12:30 @ SH Horní Suchá, Liga starších žákyň - skupina 7, 12. kolo