580_20240202_192101.jpg

Preview: Olomoucké ženy pokračují v honbě za pokladem, ten budou v sobotu strážit hráčky Chodova.

Sen o první čtyřce stále přetrvává, po prohře z posledního kola by však měly ženy bodovat, jinak se na ně můžou dotáhnout týmy Bulldogs a Tatranu. Opět je však nečeká nic snadného, na domácí palubovce vyzvou třetí Chodov. Ten však v listopadu dokázaly ženy porazit.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Hráčky z Chodova mají momentálně tři výhry v řadě, nutno však říct, že s papírově slabšími soupeři. Na začátku letošního roku prohrály s Ostravou 4:5. Celkově si za 16 zápasů připsaly 39 bodů a první trojka by je tak neměla minout. Letos navíc prohrály pouze třikrát, a to s Olomoucí, Tatranem a Ostravou. Chodovské ženy mají 83% oslabení a 46% přesilovku. Ofenzivu pražského týmu táhne Lucie Baldreichová s 35 kanadskými body.

FBS Olomouc

Olomouc po několika papírově lehčích zápasech nasedla na vlak směr top4. K splnění cíle však potřebuje ještě pár bodů získat. V posledním utkání prohrála s Ostravou 2:7, předtím ale táhla šňůru čtyř vítězství. Výhra z listopadového vzájemného duelu by jim navíc mohla dodat sebevědomí. Olomouc na tom je ve speciálních formací trochu hůře. Oslabení 75 % a přesilovka pouze 29 %. Nejproduktivnější hráčkou je Luci Cholinská s 25 body.

Zápas začíná v sobotu 3.2. od 14:00 na Čajkaréně!!