Zobrazeno 31 až 40 z celkem 66 článků.

Juniorky vyzvou Tatran, ženy hrají v neděli v Brně

Juniorky v sobotu odehrají první utkání v novém roce. Případná výhra by Olomouc mohla posunout až na druhé místo v první lize juniorek. Ženy si svoji premiéru v roce 2024 odbyly a byla z toho výhra nad Bohemkou, teď je čeká další důležitý zápas, v neděli vyzvou Bulldogs Brno.

Olomouc si první zápas v novém roce střihne proti Bohemians

Vánoční svátky a oslava nového roku je za námi a společně s rokem 2024 začíná také Extraliga žen. Hned první víkend vyzve Olomouc ženy z pražské Bohemky. První vzájemný zápas těchto týmu došel až do prodloužení, kde byly úspěšnější hráčky Olomouce.

Pouť pohárem pro ženy končí, stopku jim vystavily Vítkovice

Ve čtvrtfinále poháru se naše ženy utkaly s Vítkovicemi. Ve třetím letošním vzájemném klání se povedlo Olomouci letos poprvé skórovat, ale to na suverénní Vítkovice nestačilo. Po třetinách 1:2, 0:4, 1:1 vypadávají olomoucké ženy z poháru.

Jak probíhalo společné punčování?

Společné punčování 19.12. se podařilo na jedničku! Splnili jsme náš cíl a vybrali jsme větší částku než loni. Překonali jsme ji o necelých 12 tisíc korun! Celkem jsme vybrali neuvěřitelných 54 035 korun!

Pohárové preview: Olomoucké ženy čeká čtvrtfinále poháru

Pouť Pohárem Českého florbalu pokračuje. Po vyřazení Znojma čeká ženy větší oříšek. Na palubce soupeře vyzve mistrovské Vítkovice. S Vítkovicemi se utkaly ženy již dvakrát v Extralize, z obou zápasů vyšla Olomouc bez vstřelené branky.

Ženy si vylepšily reputaci, juniorky na lídra ligy nestačily

Ženy v posledním kole tohoto roku přichystaly odvetu pro Židenice, se kterými ztratily body ve čtvrtém kole soutěže. Tentokrát neponechaly nic náhodě a soupeře vynulovaly. Juniorky se snažily zápas zvrátit v poslední třetině, to se ale nepovedlo.