Ženy si to rozdají s šestým Tatranem, juniorky čekají dva domácí zápasy

Juniorky se po týdenním volnu vrací zpět do práce. V rámci 23. a 24. kola se utkají se dvěma pražskými týmy. V sobotu vyzvou Black Angels, v neděli přivítají Spartu. Ženy musí po dvou prohrách bodovat, nečeká je však žádný snadný soupeř. Čtvrté místo tabulky budou hájit proti šestému Tatranu.

Ženy

Tatran Střešovice

Tatran získal 29 bodů a momentálně se nachází na šestém místě tabulky. První vzájemný duel s Olomoucí prohrál, na domácí palubovce by však chtěl sebrat všechny body a oživit naději čtvrtého místa. Tatran v sezoně obdržel pouze dvě branky v oslabení. Z posledních pěti zápasů vyhrál Tatran třikrát. Nejproduktivnější hráčkou týmu je Lucie Želízková s 26 body.

FBS Olomouc

Olomouc nasbírala o tři body víc než jejich soupeř. V posledních dvou kolech prohrála s Ostravou a Chodovem. Ženy ubránily 13 z 17 odehraných oslabení a využily 4 přesilovky z 15 odehraných. Na domácí palubovce vyhrála Olomouc díky bezchybným dvou třetinám. Nejproduktivnější hráčkou týmu je Lucie Cholinská s 25 body.

Juniorky

Black Angels

Juniorky černých andělů se nachází na devátém místě tabulky se ziskem 23 bodů. V prvním vzájemném utkání prohrály 1:10. Black Angles mají 78% úspěšnost oslabení a 26% přesilovky. Z posledních pěti zápasů získaly čtyři body. Nejproduktivnější hráčkou týmu je Denisa Výborná s 36 body.

ACEMA Sparta Praha

Sparta se nachází v poslední čtvrtině tabulky na dvanácté příčce s šesti body, hůř na tom jsou jen hráčky Vinohrad. Ve skóre jsou v záporných -114. Sparta má 60% úspěšnost oslabení a pouze čtyři využité přesilovky. V posledním zápase porazily právě poslední Vinohrady. Nejproduktivnější hráčka je Karolína Stošková s 19 body.

FBS Olomouc

Olomouc stále patří mezi nejužší špičku soutěže. Konkrétně je na čtvrtém místě s 39 body. Poslední tři zápasy dokázala Olomouc vyhrát. Hráčky ubránily 28 z 32 oslabení a proměnily 44% přesilovek. Nejproduktivnější hráčkou týmu je Gabriela Vaculová s 21 body.