531_20240205_213233.jpg

Ženy budou pomáhat vozíčkářům při utkání s Třincem. Dorazte je podpořit i vy!

Ženy se v rámci charitativního utkání střetnou 18.2. s Třincem. Vybírat se bude na Spolek Trend vozíčkářů. Dobrovolné vstupné a veškeré další výtěžky půjdou právě na podporu této organizace, která se snaží zpřístupnit obyčejný život lidem na vozíčku. Přijďte je také podpořit!

V neděli 18.2. od 14:00 odehrají ženy, které momentálně okupují čtvrtou příčku tabulky, utkání s Třincem. Utkání bude mít charitativní podkres. Veškeré výdělky půjdou na dobrou věc, stejně tak přispěje klub za každou vstřelenou branku!

Čeká vás nejen kvalitní florbal, protože v rámci utkání bude i bohatý doprovodný program. V programu budou přestávkové soutěže, zápasy nejmladších kategorií a losování o předměty od sponzorů klubu!

Pro koho vybíráme?

Vybírat se bude pro Spolek Trend vozíčkářů. Jedná se o organizaci, která napomáhá integraci tělesně postižených osob a snaží se, aby se o sebe mohli postarat sami. Oslovuje dobrovolníky a poskytuje odborné praxe v rámci partnerství s Vyšší odbornou školou sociální v Olomouci. Organizace se účastní mnoha projektů a programů, a to například v programu bezbariérová Olomouc.

Provoz spolku je ale závislý na soukromé podpoře a dobrovolnické pomoci, a proto jsme se rozhodli i my pomoc a společně s námi, můžete i vy všichni! Stačí přijít 18.2. na Čajkarénu a přispět na vstupném nebo si koupit něco dobrého v našem bufetu!