434_20230515_111628.jpg

Juniorky a dorostenky se zúčastní turnaje Kalmarsund Floorball Cup ve Švédsku!

Turnaj Kalmarsund Floorball Cup se uskuteční 18. až 22. května ve městě Kalmar a na ostrově Öland. Jeho součástí bude i dvacet šest olomouckých hráček z řad juniorek a dorostenek. Do Švédska s klubem FBS Olomouc vyrazí i nápoje firmy Bohemsca, které všem hráčkám zajistí pitný režim po celou dobu turnaje!

Olomoucké hráčky se turnaje zúčastnily i v loňském roce. Tehdy se juniorkám podařilo přivést zlato a dorostenkám bronz! Letos si kádry nekladou výsledkové cíle, chtějí hlavně nabrat nové zkušenosti a prověřit týmy pro příští sezonu, jelikož zejména v dorostenkách je mnoho nových tváří z ročníků 2008 a 2009. Cílem turnaje je i navázat nové kontakty, které by v budoucnu mohly přinést další zpestření letní přípravy a také nové posily do A týmu v extralize žen.

Juniorky se na turnaji utkají s týmy Täby FC, Pixbo Wallenstam IBF a CL98IC. Dorostenky pak vyzvou Pixbo Wallenstam IBF, Häljarps Sportklub, Huddinge IBS a Bulldogs Brno.

Do Švédska ale nepojedou hráčky samy, vyrazí s nimi i nápoje od společnosti Bohemsca, které se postarají o jejich pitný režim a jistě tak přispějí ke skvělým výkonům!