506_20231110_095039.jpg

Florbal pomáhá! Zápas s Mohelnicí poslouží k dobročinným účelům na pomoc mateřské školce Blanická

Utkání s Mohelnicí nebude pouze svátkem florbalu, zároveň půjde o dobročinnou akci. Dobrovolné vstupné a veškeré výtěžky ze zápasu budou předány ředitelce školky pro děti postižené autismem. Ke kvalitnímu florbalu je připraven doprovodný program plný soutěží a zápasu nejmladších kategorií.

V neděli 26.11. odehrají olomoučtí muži zápas s druhou Mohelnicí. Utkání o první místo tabulky nebude to jediné, co se na Čajkaréně bude dít. V rámci charitativního utkání se budou vybírat peníze na dobrou věc, pro mateřskou školu Blanická, kde se starají o děti s poruchou autistického spektra. Do sbírky se budou počítat peníze z dobrovolného vstupného, z nakoupeného občerstvení a k celkové částce přispěje také klub FBS Olomouc.

MŠ Olomouc Blanická

Mateřská škola Blanická je místem, které vytváří přirozenou strukturu pro děti s autismem. Cílem je v dětech odhalit jejich talent a uvést je do života. Samotná školka, se prezentuje jako metoda, která do života vnáší změny myšlení a pojetí toho, co je výchova, učení, integrace a inkluze. V oblasti výchovy se jedná o vytváření příležitostí pro poznání a setkání se s pravidly.

Co Vás čeká?

Mimo šedesáti minut florbalu na vás čeká mnoho přestávkového programu. Mezi třetinami budou hrát zápas nejmladší kategorie klubu a v obou přestávkách se budou losovat čísla vstupenek, pro vylosované jsou připraveny odměny od sponzorů klubu. K florbalu bude připravené také občerstvení v rámci bufetu. Na konci zápasu bude předán šek s vybranou částkou paní ředitelce Janě Malé.

Přijďte nám pomoci vybrat co nejvíce peněz na dobrou věc a zafandit olomouckým mužům!