439_20230606_114211.jpg

Elévky se zúčastnily mezinárodního turnaje Ostrava cup

Olomoucké elévky se o víkendu 3. a 4. června zúčastnily výborně obsazeného mezinárodního turnaje v Ostravě. Jak celý turnaj probíhal?

„Začátek byl infarktový, čtyři omluvenky z nominace a tím velmi improvizovaná sestava navíc ještě zúžená slíbenou hráčskou výpomocí pro Tornáda Lutín. Program byl hodně našlapaný, šest až sedm utkání ve dvou dnech,“ komentuje Jiří Hlavizna.

A jak celý víkend proběhl? „V sobotu nám pořadatel zajistil brzký budíček, první utkání s Tigers se konalo již v osm ráno. Po vydřeném vítězství a výborném obědě přišel nejtěžší zápas turnaje, a to proti pozdějšímu vítězi Hattrick Brno. Vysoká prohra ale hráčky namotivovala a večer si tak poradily s 1.SC Vítkovice,“ popisuje Hlavizna.

„Druhý den začínal zápasem o všechno, v případě prohry by to znamenalo konec pro náš tým. Obrovské srdce a herní disciplinovanost vedla k výhře nad FBC Ostrava přímo v jejich domovské hale! Sen o finále nakonec zhatila prohra s Tornády Lutín o jeden jediný gól. Velké drama v zápase se Slovenskou Lupčou se rozhodlo až po nájezdech a my si tak zopakovali bronzové umístění z Prahy,“ hodnotí Hlavizna.