Přípravka

říjen 2020

Neděle 4. říjen 2020, 8:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBS Olomouc 12
8:6
FBC ZŠ Uničov
Neděle 4. říjen 2020, 10:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBC Tornáda Lutín
2:5
FBS Olomouc 12
Neděle 4. říjen 2020, 12:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBC Přerov Zubřice
9:6
FBS Olomouc 12
Sobota 24. říjen 2020, 9:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
FBS Olomouc 12
24.10.
FBC ZŠ Uničov
Sobota 24. říjen 2020, 10:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
Fbc Secco Šternberk
24.10.
FBS Olomouc 12
Sobota 24. říjen 2020, 11:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
FBC Tornáda Lutín
24.10.
FBS Olomouc 12
Sobota 24. říjen 2020, 12:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
FBS Olomouc 12
24.10.
Fbc Topgal Šternberk

listopad 2020

Sobota 21. listopad 2020, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBS Olomouc 12
21.11.
FBC Hranice Orlíci
Sobota 21. listopad 2020, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBK Jeseník
21.11.
FBS Olomouc 12
Sobota 21. listopad 2020, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBS Olomouc 12
21.11.
FBC ZŠ Uničov

prosinec 2020

Sobota 19. prosinec 2020, 10:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
Asper Šumperk
19.12.
FBS Olomouc 12
Sobota 19. prosinec 2020, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBS Olomouc 12
19.12.
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 19. prosinec 2020, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBC ZŠ Uničov
19.12.
FBS Olomouc 12

leden 2021

Neděle 10. leden 2021, 9:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
Fbc Topgal Šternberk
10.1.
FBS Olomouc 12
Neděle 10. leden 2021, 10:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBS Olomouc 12
10.1.
SK K2 Prostějov
Neděle 10. leden 2021, 12:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBS Olomouc 12
10.1.
Fbc Secco Šternberk
Neděle 10. leden 2021, 13:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 15. kolo
FBC Tornáda Lutín
10.1.
FBS Olomouc 12
Sobota 30. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 17. kolo
FBS Olomouc 12
30.1.
FBC ZŠ Uničov
Sobota 30. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 17. kolo
FBS Olomouc 12
30.1.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 30. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 17. kolo
Fbc Secco Šternberk
30.1.
FBS Olomouc 12

únor 2021

Sobota 27. únor 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBK Jeseník
27.2.
FBS Olomouc 12
Sobota 27. únor 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
Fbc Secco Šternberk
27.2.
FBS Olomouc 12
Sobota 27. únor 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBS Olomouc 12
27.2.
FBC ZŠ Uničov
Sobota 27. únor 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga přípravek, 21. kolo
FBS Olomouc 12
27.2.
FBC Tornáda Lutín

březen 2021

Sobota 20. březen 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBS Olomouc 12
20.3.
FBC Tornáda Lutín
Sobota 20. březen 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBK Jeseník
20.3.
FBS Olomouc 12
Sobota 20. březen 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
20.3.
FBS Olomouc 12

duben 2021

Neděle 11. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 28. kolo
Fbc Secco Šternberk
11.4.
FBS Olomouc 12
Neděle 11. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 28. kolo
FBS Olomouc 12
11.4.
SK K2 Prostějov
Neděle 11. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 28. kolo
FBS Olomouc 12
11.4.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 11. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 28. kolo
FBC ZŠ Uničov
11.4.
FBS Olomouc 12