Dorostenky

září 2022

FBC Přerov
Sobota 17. září 2022, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc
19:0
FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 17. září 2022, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 1. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
1:4
FBS Olomouc

říjen 2022

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 2. října 2022, 9:10, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 2. kolo
FBS Olomouc
3:2
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Asper Šumperk
Neděle 2. října 2022, 12:40, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 2. kolo
Asper Šumperk
0:3
FBS Olomouc

listopad 2022

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 12. listopadu 2022, 10:20, SH SK START PŘEROV
1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:0
FBS Olomouc
FbK Horní Suchá
Sobota 12. listopadu 2022, 12:40, SH SK START PŘEROV
1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo
FBS Olomouc
9:2
FbK Horní Suchá
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 26. listopadu 2022, 9:10, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc
4:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
Sobota 26. listopadu 2022, 12:40, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo
FBC Přerov
0:16
FBS Olomouc

prosinec 2022

Asper Šumperk
Sobota 10. prosince 2022, 9:00, SH Gymnázium Šumperk
1. liga dorostenek - skupina 7, 6. kolo
FBS Olomouc
10.12.
Asper Šumperk
FbK Horní Suchá
Sobota 10. prosince 2022, 11:20, SH Gymnázium Šumperk
1. liga dorostenek - skupina 7, 6. kolo
FbK Horní Suchá
10.12.
FBS Olomouc

leden 2023

FBC Přerov
Neděle 8. ledna 2023, 13:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc
8.1.
FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 8. ledna 2023, 16:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 7. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
8.1.
FBS Olomouc

únor 2023

Asper Šumperk
Neděle 5. února 2023, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 8. kolo
Asper Šumperk
5.2.
FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 5. února 2023, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 8. kolo
FBS Olomouc
5.2.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

březen 2023

FbK Horní Suchá
Neděle 5. března 2023, SH SK START PŘEROV
1. liga dorostenek - skupina 7, 10. kolo
FBS Olomouc
5.3.
FbK Horní Suchá
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 5. března 2023, SH SK START PŘEROV
1. liga dorostenek - skupina 7, 10. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5.3.
FBS Olomouc
FBC Přerov
Sobota 11. března 2023, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo
FBC Přerov
11.3.
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 11. března 2023, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo
FBS Olomouc
11.3.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FbK Horní Suchá
Sobota 25. března 2023, SH Gymnázium Šumperk
1. liga dorostenek - skupina 7, 12. kolo
FbK Horní Suchá
25.3.
FBS Olomouc
Asper Šumperk
Sobota 25. března 2023, SH Gymnázium Šumperk
1. liga dorostenek - skupina 7, 12. kolo
FBS Olomouc
25.3.
Asper Šumperk