Elévové

září 2020

Sobota 26. září 2020, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 1. kolo
FBS Olomouc 10
26.9.
FBC Hranice
Sobota 26. září 2020, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 1. kolo
FbC Asper Šumperk
26.9.
FBS Olomouc 10
Sobota 26. září 2020, 11:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 1. kolo
FBS Olomouc 10
26.9.
FBS Olomouc MLŽ 09
Sobota 26. září 2020, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 1. kolo
FBC ZŠ Uničov
26.9.
FBS Olomouc 10

říjen 2020

Neděle 11. říjen 2020, 9:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBS Olomouc 10
11.10.
SK K2 Prostějov
Neděle 11. říjen 2020, 10:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBS Olomouc 10
11.10.
FBC Lipník
Neděle 11. říjen 2020, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBC Hranice
11.10.
FBS Olomouc 10
Neděle 11. říjen 2020, 13:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
11.10.
FBS Olomouc 10

listopad 2020

Neděle 15. listopad 2020, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
Fbc Secco Šternberk
15.11.
FBS Olomouc 10
Neděle 15. listopad 2020, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 10
15.11.
FBC Mohelnice
Neděle 15. listopad 2020, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Lipník
15.11.
FBS Olomouc 10
Neděle 15. listopad 2020, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 10
15.11.
SK K2 Prostějov
Neděle 29. listopad 2020, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 11. kolo
FBS Olomouc 10
29.11.
FBC Tornáda Lutín
Neděle 29. listopad 2020, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 11. kolo
FbC Asper Šumperk
29.11.
FBS Olomouc 10
Neděle 29. listopad 2020, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 11. kolo
FBS Olomouc 10
29.11.
FBC Přerov Ďáblové

leden 2021

Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc 10
17.1.
FBC Mohelnice
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC Hranice
17.1.
FBS Olomouc 10
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc 10
17.1.
FBS Olomouc MLŽ 09

únor 2021

Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
6.2.
FBS Olomouc 10
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBS Olomouc 10
6.2.
FBC Tornáda Lutín
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FbC Asper Šumperk
6.2.
FBS Olomouc 10
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBS Olomouc 10
6.2.
FBC Hranice

březen 2021

Sobota 13. březen 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 10
13.3.
FBC Přerov Plameny
Sobota 13. březen 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
Fbc Topgal Šternberk
13.3.
FBS Olomouc 10
Sobota 13. březen 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
SK K2 Prostějov
13.3.
FBS Olomouc 10
Sobota 13. březen 2021, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 10
13.3.
FBC ZŠ Uničov
Sobota 27. březen 2021, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBC Přerov Ďáblové
27.3.
FBS Olomouc 10
Sobota 27. březen 2021, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBS Olomouc 10
27.3.
SK K2 Prostějov
Sobota 27. březen 2021, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FbC Asper Šumperk
27.3.
FBS Olomouc 10
Sobota 27. březen 2021, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBS Olomouc 10
27.3.
FBC Tornáda Lutín