Mladší žáci

říjen 2020

Sobota 3. říjen 2020, 9:10, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBC ZŠ Uničov Black
3.10.
FBS Olomouc 08
Sobota 3. říjen 2020, 11:10, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBS Olomouc 08
3.10.
Fbc Client IO Šternberk
Sobota 3. říjen 2020, 13:10, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBS Olomouc 08
3.10.
FbC Asper Šumperk Black
Sobota 3. říjen 2020, 14:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga mladších žáků, 2. kolo
FBC Mohelnice U12
3.10.
FBS Olomouc 08
Sobota 17. říjen 2020, 8:00, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBS Olomouc 08
17.10.
Fbc Šternberk 09
Sobota 17. říjen 2020, 9:10, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC Hranice
17.10.
FBS Olomouc 08
Sobota 17. říjen 2020, 10:55, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBS Olomouc 08
17.10.
FBC Traweko Lipník
Sobota 17. říjen 2020, 12:05, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 5. kolo
FBC Mohelnice U12
17.10.
FBS Olomouc 08

listopad 2020

Sobota 7. listopad 2020, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Přerov Predátoři
7.11.
FBS Olomouc 08
Sobota 7. listopad 2020, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBC Mohelnice U12
7.11.
FBS Olomouc 08
Sobota 7. listopad 2020, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBS Olomouc 08
7.11.
FbC Asper Šumperk Black
Sobota 7. listopad 2020, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 10. kolo
FBS Olomouc 08
7.11.
SK K2 Prostějov Black
Sobota 21. listopad 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBC ZŠ Uničov Black
21.11.
FBS Olomouc 08
Sobota 21. listopad 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBS Olomouc 08
21.11.
FBC Přerov Predátoři
Sobota 21. listopad 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
Fbc Šternberk 09
21.11.
FBS Olomouc 08
Sobota 21. listopad 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBS Olomouc 08
21.11.
Fbc Client IO Šternberk

prosinec 2020

Sobota 19. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Hranice
19.12.
FBS Olomouc 08
Sobota 19. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBS Olomouc 08
19.12.
FBC Traweko Lipník
Sobota 19. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Přerov Predátoři
19.12.
FBS Olomouc 08

leden 2021

Sobota 9. leden 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 21. kolo
FBS Olomouc 08
9.1.
Fbc Client IO Šternberk
Sobota 9. leden 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 21. kolo
FbC Asper Šumperk Black
9.1.
FBS Olomouc 08
Sobota 9. leden 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 21. kolo
FBC Traweko Lipník
9.1.
FBS Olomouc 08
Sobota 9. leden 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 21. kolo
FBS Olomouc 08
9.1.
FBC Hranice

únor 2021

Sobota 27. únor 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 30. kolo
Fbc Client IO Šternberk
27.2.
FBS Olomouc 08
Sobota 27. únor 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 30. kolo
FBS Olomouc 08
27.2.
FBC Mohelnice U12
Sobota 27. únor 2021, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 30. kolo
FBS Olomouc 08
27.2.
FbC Asper Šumperk Black

březen 2021

Sobota 20. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 34. kolo
FBC Hranice
20.3.
FBS Olomouc 08
Sobota 20. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 34. kolo
FBS Olomouc 08
20.3.
Fbc Šternberk 09
Sobota 20. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 34. kolo
Fbc Client IO Šternberk
20.3.
FBS Olomouc 08
Sobota 20. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 34. kolo
FBS Olomouc 08
20.3.
SK K2 Prostějov Black

duben 2021

Sobota 10. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 37. kolo
FBS Olomouc 08
10.4.
FBC Traweko Lipník
Sobota 10. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 37. kolo
FBS Olomouc 08
10.4.
FbC Asper Šumperk Black
Sobota 10. duben 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga mladších žáků, 37. kolo
FBC ZŠ Uničov Black
10.4.
FBS Olomouc 08

květen 2021

Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga mladších žáků, 42. kolo
FBS Olomouc 08
1.5.
FBC Mohelnice U12
Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga mladších žáků, 42. kolo
FBC Traweko Lipník
1.5.
FBS Olomouc 08
Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga mladších žáků, 42. kolo
Fbc Client IO Šternberk
1.5.
FBS Olomouc 08
Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga mladších žáků, 42. kolo
FBS Olomouc 08
1.5.
SK K2 Prostějov Black