Muži A

září 2022

1. FBK Eagles Orlová
Neděle 11. září 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 1. kolo
FBS Olomouc
5:4
po prodl.
1. FBK Eagles Orlová
FBC SLOVÁCKO
Sobota 17. září 2022, 18:00, SH Slovácká Uherské Hradiště
Divize, 2. kolo
FBC SLOVÁCKO
2:9
FBS Olomouc
Zlín Lions
Sobota 24. září 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 3. kolo
FBS Olomouc
3:5
Zlín Lions

říjen 2022

FBC ZŠ Uničov
Neděle 2. října 2022, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 4. kolo
FBS Olomouc
14:2
FBC ZŠ Uničov
PASKOV SAURIANS
Sobota 8. října 2022, 18:00, SH Paskov
Divize, 5. kolo
PASKOV SAURIANS
3:7
FBS Olomouc
FBK Spartak Hluk
Neděle 16. října 2022, 10:30, SH Spartak Hluk
Divize, 6. kolo
FBK Spartak Hluk
8:10
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
Neděle 23. října 2022, 18:00, SH Na Lapači Vsetín
Divize, 7. kolo
Florbal Vsetín
6:9
FBS Olomouc
FbK Horní Suchá
Pátek 28. října 2022, 19:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 21. kolo
FBS Olomouc
12:6
FbK Horní Suchá
Fbc Šternberk
Neděle 30. října 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 8. kolo
FBS Olomouc
11:0
Fbc Šternberk

listopad 2022

FBC ORCA KRNOV
Sobota 5. listopadu 2022, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize, 9. kolo
FBC ORCA KRNOV
5:10
FBS Olomouc
FBC Intevo Třinec
Neděle 13. listopadu 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 10. kolo
FBS Olomouc
7:3
FBC Intevo Třinec
FbK Horní Suchá
Neděle 20. listopadu 2022, 17:00, SH Horní Suchá
Divize, 11. kolo
FbK Horní Suchá
7:6
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
Pátek 25. listopadu 2022, 20:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 17. kolo
FBS Olomouc
14:3
Florbal Vsetín
FBC SLOVÁCKO
Neděle 27. listopadu 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 12. kolo
FBS Olomouc
6:5
FBC SLOVÁCKO

prosinec 2022

Zlín Lions
Sobota 3. prosince 2022, 18:00, SH SPŠ Zlín
Divize, 13. kolo
Zlín Lions
8:6
FBS Olomouc
FBC ZŠ Uničov
Sobota 10. prosince 2022, 18:00, SH Gymnázium Uničov
Divize, 14. kolo
FBC ZŠ Uničov
7:10
FBS Olomouc
PASKOV SAURIANS
Neděle 18. prosince 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 15. kolo
FBS Olomouc
4:3
PASKOV SAURIANS

leden 2023

FBK Spartak Hluk
Neděle 8. ledna 2023, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 16. kolo
FBS Olomouc
8.1.
FBK Spartak Hluk
Fbc Šternberk
Sobota 21. ledna 2023, 18:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Divize, 18. kolo
Fbc Šternberk
21.1.
FBS Olomouc
FBC ORCA KRNOV
Neděle 29. ledna 2023, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 19. kolo
FBS Olomouc
29.1.
FBC ORCA KRNOV

únor 2023

FBC Intevo Třinec
Sobota 4. února 2023, 18:00, SH Stars Třinec
Divize, 20. kolo
FBC Intevo Třinec
4.2.
FBS Olomouc
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 19. února 2023, SH Gymnázium Orlová
Divize, 22. kolo
1. FBK Eagles Orlová
19.2.
FBS Olomouc