Junioři B

září 2021

FBC Přerov
Sobota 18. září 2021, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc B
4:15
FBC Přerov
FBC ZŠ Uničov
Sobota 18. září 2021, 14:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc B
4:6
FBC ZŠ Uničov

říjen 2021

SK K2 Prostějov
Neděle 3. října 2021, 9:00, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga juniorů - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc B
9:3
SK K2 Prostějov
FBC Hranice
Neděle 3. října 2021, 12:30, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga juniorů - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc B
7:3
FBC Hranice
FBC Mohelnice
Sobota 16. října 2021, 9:00, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc B
1:7
FBC Mohelnice
Fbc Excalibur Šternberk
Sobota 16. října 2021, 12:30, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc B
5:3
Fbc Excalibur Šternberk

listopad 2021

Asper Šumperk
Neděle 14. listopadu 2021, 10:30, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc B
2:3
Asper Šumperk
SK K2 Prostějov
Sobota 27. listopadu 2021, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc B
14:2
SK K2 Prostějov
FBC Hranice
Sobota 27. listopadu 2021, 14:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc B
2:4
FBC Hranice

prosinec 2021

FBC Mohelnice
Sobota 11. prosince 2021, 9:00, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 11. kolo
FBS Olomouc B
7:8
FBC Mohelnice
Fbc Excalibur Šternberk
Sobota 11. prosince 2021, 12:30, MSH Mlýnská Mohelnice
2. liga juniorů - skupina 7, 11. kolo
FBS Olomouc B
5:4
Fbc Excalibur Šternberk
FBC ZŠ Uničov
Pondělí 13. prosince 2021, 19:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc B
3:7
FBC ZŠ Uničov

leden 2022

FBC Přerov
Sobota 15. ledna 2022, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 14. kolo
FBS Olomouc B
15.1.
FBC Přerov
Asper Šumperk
Sobota 15. ledna 2022, 11:30, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 14. kolo
FBS Olomouc B
15.1.
Asper Šumperk

únor 2022

FBC Přerov
Neděle 20. února 2022, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 15. kolo
FBS Olomouc B
20.2.
FBC Přerov
FBC ZŠ Uničov
Neděle 20. února 2022, SH Gymnázium Uničov
2. liga juniorů - skupina 7, 15. kolo
FBS Olomouc B
20.2.
FBC ZŠ Uničov

březen 2022

FBC Hranice
Sobota 5. března 2022, SH Gymnázium Šumperk
2. liga juniorů - skupina 7, 17. kolo
FBS Olomouc B
5.3.
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 5. března 2022, SH Gymnázium Šumperk
2. liga juniorů - skupina 7, 17. kolo
FBS Olomouc B
5.3.
SK K2 Prostějov

duben 2022

Fbc Excalibur Šternberk
Sobota 2. dubna 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 19. kolo
FBS Olomouc B
2.4.
Fbc Excalibur Šternberk
FBC Mohelnice
Sobota 2. dubna 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga juniorů - skupina 7, 19. kolo
FBS Olomouc B
2.4.
FBC Mohelnice
Asper Šumperk
Sobota 30. dubna 2022, SH TJ Spartak Přerov
2. liga juniorů - skupina 7, 21. kolo
FBS Olomouc B
30.4.
Asper Šumperk