Elévové 2012

říjen 2021

FBS Olomouc 11
Neděle 3. října 2021, 8:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 12
10:20
FBS Olomouc 11
FBC Přerov Plameny
Neděle 3. října 2021, 9:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 12
9:18
FBC Přerov Plameny
FBC Přerov Ďáblové
Neděle 3. října 2021, 10:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBC Přerov Ďáblové
4:25
FBS Olomouc 12
FBC ZŠ Uničov
Neděle 3. října 2021, 12:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBC ZŠ Uničov
14:7
FBS Olomouc 12
SK K2 Prostějov
Neděle 17. října 2021, 9:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBS Olomouc 12
28:8
SK K2 Prostějov
Asper Šumperk
Neděle 17. října 2021, 10:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBS Olomouc 12
19:12
Asper Šumperk
FBC Tornáda Lutín
Neděle 17. října 2021, 11:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Tornáda Lutín
7:17
FBS Olomouc 12
FBC Mohelnice
Neděle 17. října 2021, 13:00, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Mohelnice
11:2
FBS Olomouc 12

listopad 2021

FBC Hranice
Neděle 14. listopadu 2021, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 12
11:22
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Neděle 14. listopadu 2021, 11:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Tornáda Lutín
10:11
FBS Olomouc 12
FBC Lipník
Neděle 14. listopadu 2021, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 12
10:12
FBC Lipník
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 14. listopadu 2021, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
Fbc Topgal Šternberk
25:6
FBS Olomouc 12
FBC Lipník
Neděle 28. listopadu 2021, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBS Olomouc 12
26:5
FBC Lipník
Asper Šumperk
Neděle 28. listopadu 2021, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
Asper Šumperk
19:10
FBS Olomouc 12
Fbc Secco Šternberk
Neděle 28. listopadu 2021, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBS Olomouc 12
5:14
Fbc Secco Šternberk
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 28. listopadu 2021, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
15:18
FBS Olomouc 12

leden 2022

FBS Olomouc 11
Sobota 22. ledna 2022, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 12
22.1.
FBS Olomouc 11
FBC Tornáda Lutín
Sobota 22. ledna 2022, 10:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBC Tornáda Lutín
22.1.
FBS Olomouc 12
FBC Přerov Ďáblové
Sobota 22. ledna 2022, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 12
22.1.
FBC Přerov Ďáblové
FBC ZŠ Uničov
Sobota 22. ledna 2022, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBC ZŠ Uničov
22.1.
FBS Olomouc 12

březen 2022

FBC Playmakers Prostějov
Sobota 5. března 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBC Playmakers Prostějov
5.3.
FBS Olomouc 12
FBC Hranice
Sobota 5. března 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBS Olomouc 12
5.3.
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Sobota 5. března 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBC ZŠ Uničov
5.3.
FBS Olomouc 12
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 5. března 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBS Olomouc 12
5.3.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC ZŠ Uničov
Sobota 19. března 2022, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBC ZŠ Uničov
19.3.
FBS Olomouc 12
Asper Šumperk
Sobota 19. března 2022, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
Asper Šumperk
19.3.
FBS Olomouc 12
FBC Mohelnice
Sobota 19. března 2022, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 12
19.3.
FBC Mohelnice
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 19. března 2022, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 12
19.3.
Fbc Topgal Šternberk

duben 2022

FBC Lipník
Sobota 2. dubna 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBC Lipník
2.4.
FBS Olomouc 12
FBS Olomouc 11
Sobota 2. dubna 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 12
2.4.
FBS Olomouc 11
Fbc Secco Šternberk
Sobota 2. dubna 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 12
2.4.
Fbc Secco Šternberk
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 2. dubna 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
2.4.
FBS Olomouc 12