Elévové 2012

říjen 2021

FBS Olomouc 11
Neděle 3. října 2021, 8:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 12
10:20
FBS Olomouc 11
FBC Přerov Plameny
Neděle 3. října 2021, 9:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 12
9:18
FBC Přerov Plameny
FBC Přerov Ďáblové
Neděle 3. října 2021, 10:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBC Přerov Ďáblové
4:25
FBS Olomouc 12
FBC ZŠ Uničov
Neděle 3. října 2021, 12:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBC ZŠ Uničov
14:7
FBS Olomouc 12
SK K2 Prostějov
Neděle 17. října 2021, 9:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBS Olomouc 12
28:8
SK K2 Prostějov
Asper Šumperk
Neděle 17. října 2021, 10:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBS Olomouc 12
19:12
Asper Šumperk
FBC Tornáda Lutín
Neděle 17. října 2021, 11:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Tornáda Lutín
7:17
FBS Olomouc 12
FBC Mohelnice
Neděle 17. října 2021, 13:00, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Mohelnice
11:2
FBS Olomouc 12

listopad 2021

FBC Hranice
Neděle 14. listopadu 2021, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 12
11:22
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Neděle 14. listopadu 2021, 11:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Tornáda Lutín
10:11
FBS Olomouc 12
FBC Lipník
Neděle 14. listopadu 2021, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBS Olomouc 12
10:12
FBC Lipník
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 14. listopadu 2021, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
Fbc Topgal Šternberk
25:6
FBS Olomouc 12
FBC Lipník
Neděle 28. listopadu 2021, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBS Olomouc 12
26:5
FBC Lipník
Asper Šumperk
Neděle 28. listopadu 2021, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
Asper Šumperk
19:10
FBS Olomouc 12
Fbc Secco Šternberk
Neděle 28. listopadu 2021, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBS Olomouc 12
5:14
Fbc Secco Šternberk
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 28. listopadu 2021, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
15:18
FBS Olomouc 12

leden 2022

FBS Olomouc 11
Sobota 22. ledna 2022, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 12
13:7
FBS Olomouc 11
FBC Tornáda Lutín
Sobota 22. ledna 2022, 10:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBC Tornáda Lutín
3:15
FBS Olomouc 12
FBC Přerov Ďáblové
Sobota 22. ledna 2022, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 12
21:9
FBC Přerov Ďáblové
FBC ZŠ Uničov
Sobota 22. ledna 2022, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:19
FBS Olomouc 12

březen 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 5. března 2022, 8:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBS Olomouc 12
16:18
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC ZŠ Uničov
Sobota 5. března 2022, 9:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBC ZŠ Uničov
15:24
FBS Olomouc 12
FBC Hranice
Sobota 5. března 2022, 10:30, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBS Olomouc 12
19:24
FBC Hranice
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 5. března 2022, 11:30, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 17. kolo
FBC Playmakers Prostějov
12:22
FBS Olomouc 12
FBC Tornáda Lutín
Sobota 19. března 2022, 9:00, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBS Olomouc 12
18:2
FBC Tornáda Lutín
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 19. března 2022, 9:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 12
19.3.
Fbc Topgal Šternberk
FBS Olomouc 11
Sobota 19. března 2022, 10:00, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBS Olomouc 11
10:7
FBS Olomouc 12
FBC Mohelnice
Sobota 19. března 2022, 10:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBS Olomouc 12
19.3.
FBC Mohelnice
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 19. března 2022, 11:00, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Playmakers Prostějov
6:23
FBS Olomouc 12
Asper Šumperk
Sobota 19. března 2022, 11:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
Asper Šumperk
19.3.
FBS Olomouc 12
FBC Přerov Plameny
Sobota 19. března 2022, 12:00, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBS Olomouc 12
19:11
FBC Přerov Plameny
FBC ZŠ Uničov
Sobota 19. března 2022, 13:00, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 20. kolo
FBC ZŠ Uničov
19.3.
FBS Olomouc 12

duben 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 2. dubna 2022, 9:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
18:2
FBS Olomouc 12
Fbc Secco Šternberk
Sobota 2. dubna 2022, 11:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 12
5:21
Fbc Secco Šternberk
FBS Olomouc 11
Sobota 2. dubna 2022, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 12
14:13
FBS Olomouc 11
FBC Lipník
Sobota 2. dubna 2022, 13:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBC Lipník
7:29
FBS Olomouc 12