Junioři

září 2020

Sobota 12. září 2020, 17:00, SH SPŠ Zlín
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Zlín Lions
10:5
FBS Olomouc
Neděle 13. září 2020, 11:00, ČPP Aréna Ostrava
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
12:3
FBS Olomouc
Sobota 19. září 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBS Olomouc
5:20
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 20. září 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 4. kolo
FBS Olomouc
4:9
Zlín Lions
Neděle 27. září 2020, 20:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 6. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
12:2
FBS Olomouc
Pondělí 28. září 2020, 14:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
6:12
FBC ČPP OSTRAVA

říjen 2020

Sobota 31. říjen 2020
CE soutěž juniorů, 3. kolo
BLACK ANGELS
31.10.
FBS Olomouc

listopad 2020

Neděle 1. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 4. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
1.11.
FBS Olomouc
Sobota 7. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
7.11.
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 8. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 6. kolo
FBS Olomouc
8.11.
Zlín Lions
Sobota 14. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 7. kolo
FBS Olomouc
14.11.
Bulldogs Brno
Neděle 15. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 8. kolo
FBS Olomouc
15.11.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 21. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 9. kolo
FBS Olomouc
21.11.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 22. listopad 2020
CE soutěž juniorů, 10. kolo
FBS Olomouc
22.11.
FbC Hradec Králové

prosinec 2020

Sobota 5. prosinec 2020
CE soutěž juniorů, 11. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
5.12.
FBS Olomouc
Neděle 6. prosinec 2020
CE soutěž juniorů, 12. kolo
Zlín Lions
6.12.
FBS Olomouc

leden 2021

Sobota 9. leden 2021
CE soutěž juniorů, 15. kolo
FBS Olomouc
9.1.
BLACK ANGELS
Neděle 10. leden 2021
CE soutěž juniorů, 16. kolo
FBS Olomouc
10.1.
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 16. leden 2021
CE soutěž juniorů, 17. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
16.1.
FBS Olomouc
Neděle 17. leden 2021
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Zlín Lions
17.1.
FBS Olomouc
Sobota 30. leden 2021
CE soutěž juniorů, 19. kolo
Bulldogs Brno
30.1.
FBS Olomouc
Neděle 31. leden 2021
CE soutěž juniorů, 20. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
31.1.
FBS Olomouc

únor 2021

Sobota 13. únor 2021
CE soutěž juniorů, 21. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
13.2.
FBS Olomouc
Neděle 14. únor 2021
CE soutěž juniorů, 22. kolo
FbC Hradec Králové
14.2.
FBS Olomouc
Sobota 20. únor 2021
CE soutěž juniorů, 23. kolo
FBS Olomouc
20.2.
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 21. únor 2021
CE soutěž juniorů, 24. kolo
FBS Olomouc
21.2.
Zlín Lions