Juniorky

září 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 18. září 2021, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
FBS Olomouc
4:12
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 19. září 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
FBS Olomouc
8:5
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

říjen 2021

Florbalová akademie MB
Sobota 2. října 2021, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
FBS Olomouc
10:1
Florbalová akademie MB
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Neděle 3. října 2021, 12:15, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 4. kolo
FBS Olomouc
7:6
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
K1 Florbal Židenice
Sobota 23. října 2021, 15:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:9
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Neděle 24. října 2021, 14:00, SH SportPoint Brno
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 6. kolo
Bulldogs Brno
1:10
FBS Olomouc

listopad 2021

FbŠ Bohemians
Sobota 6. listopadu 2021, 18:30, Bublina Arena
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 7. kolo
FbŠ Bohemians
4:1
FBS Olomouc
BLACK ANGELS
Neděle 7. listopadu 2021, 14:00, SH Čakovice
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 8. kolo
BLACK ANGELS
2:5
FBS Olomouc
ACEMA Sparta Praha
Sobota 20. listopadu 2021, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 9. kolo
FBS Olomouc
7:3
ACEMA Sparta Praha
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 21. listopadu 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 10. kolo
FBS Olomouc
7:2
Sklo Bohemia Světlá n/S

prosinec 2021

TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 11. prosince 2021, 18:00, SH Červená Voda
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 11. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
0:12
FBS Olomouc
Tatran Střešovice
Sobota 18. prosince 2021, 19:00, STODOLA Aréna Střešovice
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 12. kolo
Tatran Střešovice
7:8
po prodl.
FBS Olomouc
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 19. prosince 2021, 13:45, Slavia VŠ Plzeň
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 13. kolo
FBŠ SLAVIA Plzeň
2:13
FBS Olomouc

leden 2022

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 9. ledna 2022, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 15. kolo
FBS Olomouc
6:8
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 22. ledna 2022, 15:00, SC Dubina Ostrava
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 16. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5
FBS Olomouc
Panthers Praha
Pátek 28. ledna 2022, 17:30, SH UP Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 14. kolo
FBS Olomouc
2:3
po prodl.
Panthers Praha

únor 2022

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Čtvrtek 3. února 2022, 18:00, ČPP Aréna Ostrava
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 17. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:5
po nájezdech
FBS Olomouc
ACEMA Sparta Praha
Sobota 12. února 2022, 19:00, X3M Arena Barrandov
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 19. kolo
ACEMA Sparta Praha
1:25
FBS Olomouc
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 13. února 2022, 14:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 20. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
5:8
FBS Olomouc
TJ Jablonné nad Orlicí
Čtvrtek 17. února 2022, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 18. kolo
FBS Olomouc
22:0
TJ Jablonné nad Orlicí
K1 Florbal Židenice
Sobota 26. února 2022, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 21. kolo
FBS Olomouc
13:4
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Neděle 27. února 2022, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 22. kolo
FBS Olomouc
1:3
Bulldogs Brno

březen 2022

TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 5. března 2022, 14:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
FBS Olomouc
18:0
TJ Jablonné nad Orlicí
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 6. března 2022, 13:00, SH Červená Voda
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
0:12
FBS Olomouc
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 13. března 2022
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
FBS Olomouc
13.3.
TJ Jablonné nad Orlicí
Bulldogs Brno
Sobota 19. března 2022, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
FBS Olomouc
15:7
Bulldogs Brno
Bulldogs Brno
Neděle 20. března 2022, 12:30, SH SportPoint Brno
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
Bulldogs Brno
6:7
po prodl.
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Neděle 27. března 2022, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
FBS Olomouc
27.3.
Bulldogs Brno

duben 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 3. dubna 2022, 14:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
FBS Olomouc
8:5
1. SC TEMPISH Vítkovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
Úterý 5. dubna 2022, 18:30, SC Dubina Ostrava
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
2:3
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 10. dubna 2022
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
10.4.
FBS Olomouc
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Čtvrtek 14. dubna 2022, 15:30, SH Jižní Město
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2:5
FBS Olomouc
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Pátek 15. dubna 2022, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
FBS Olomouc
3:5
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Pondělí 18. dubna 2022, 16:00, SH Jižní Město
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:6
FBS Olomouc