Juniorky

září 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 18. září 2021, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 1. kolo
FBS Olomouc
4:12
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 19. září 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 2. kolo
FBS Olomouc
8:5
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

říjen 2021

Florbalová akademie MB
Sobota 2. října 2021, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 3. kolo
FBS Olomouc
10:1
Florbalová akademie MB
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Neděle 3. října 2021, 12:15, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 4. kolo
FBS Olomouc
7:6
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
K1 Florbal Židenice
Sobota 23. října 2021, 15:00, VUT CESA Brno 1
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:9
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Neděle 24. října 2021, 14:00, SH SportPoint Brno
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 6. kolo
Bulldogs Brno
1:10
FBS Olomouc

listopad 2021

FbŠ Bohemians
Sobota 6. listopadu 2021, 18:30, Bublina Arena
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 7. kolo
FbŠ Bohemians
4:1
FBS Olomouc
BLACK ANGELS
Neděle 7. listopadu 2021, 14:00, SH Čakovice
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 8. kolo
BLACK ANGELS
2:5
FBS Olomouc
ACEMA Sparta Praha
Sobota 20. listopadu 2021, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 9. kolo
FBS Olomouc
7:3
ACEMA Sparta Praha
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 21. listopadu 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 10. kolo
FBS Olomouc
7:2
Sklo Bohemia Světlá n/S

prosinec 2021

TJ Jablonné nad Orlicí
Sobota 11. prosince 2021, 18:00, SH Červená Voda
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 11. kolo
TJ Jablonné nad Orlicí
0:12
FBS Olomouc
Tatran Střešovice
Sobota 18. prosince 2021, 19:00, STODOLA Aréna Střešovice
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 12. kolo
Tatran Střešovice
7:8
po prodl.
FBS Olomouc
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 19. prosince 2021, 13:45, Slavia VŠ Plzeň
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 13. kolo
FBŠ SLAVIA Plzeň
2:13
FBS Olomouc

leden 2022

Panthers Praha
Sobota 8. ledna 2022, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 14. kolo
FBS Olomouc
8.1.
Panthers Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 9. ledna 2022, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 15. kolo
FBS Olomouc
6:8
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 22. ledna 2022, 15:00, SC Dubina Ostrava
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 16. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
22.1.
FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 23. ledna 2022, 13:00, ČPP Aréna Ostrava
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 17. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
23.1.
FBS Olomouc
TJ Jablonné nad Orlicí
Neděle 30. ledna 2022, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 18. kolo
FBS Olomouc
30.1.
TJ Jablonné nad Orlicí

únor 2022

ACEMA Sparta Praha
Sobota 12. února 2022, X3M Arena Barrandov
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 19. kolo
ACEMA Sparta Praha
12.2.
FBS Olomouc
Sklo Bohemia Světlá n/S
Neděle 13. února 2022, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 20. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
13.2.
FBS Olomouc
K1 Florbal Židenice
Sobota 26. února 2022, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 21. kolo
FBS Olomouc
26.2.
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
Neděle 27. února 2022, SH Čajkaréna Olomouc
2. liga juniorek - skupina 6 a 7, 22. kolo
FBS Olomouc
27.2.
Bulldogs Brno