Přípravka 2013

říjen 2021

FBS Olomouc 14
Neděle 24. října 2021, 8:30, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBS Olomouc 14
1:5
FBS Olomouc 13
FBC Lipník
Neděle 24. října 2021, 10:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBS Olomouc 13
12:1
FBC Lipník
Fbc Secco Šternberk
Neděle 24. října 2021, 11:30, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBS Olomouc 13
4:4
Fbc Secco Šternberk
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 24. října 2021, 12:30, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga přípravek, 2. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
9:3
FBS Olomouc 13

listopad 2021

FBC Přerov U14
Sobota 6. listopadu 2021, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBC Přerov U14
0:30
FBS Olomouc 13
FBC Přerov U13
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBC Přerov U13
2:22
FBS Olomouc 13
SK K2 Prostějov
Sobota 6. listopadu 2021, 12:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBS Olomouc 13
10:0
SK K2 Prostějov
FBC Lipník
Sobota 6. listopadu 2021, 13:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 3. kolo
FBS Olomouc 13
11:5
FBC Lipník

prosinec 2021

FBC Lipník
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBS Olomouc 13
8:2
FBC Lipník
FBK Jeseník
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBK Jeseník
11:4
FBS Olomouc 13
FBC Přerov U14
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBS Olomouc 13
19:1
FBC Přerov U14
FBC Hranice Orlíci
Sobota 4. prosince 2021, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Hranice Orlíci
7:8
FBS Olomouc 13

leden 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 15. ledna 2022, 9:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
5:6
FBS Olomouc 13
FBC Přerov U14
Sobota 15. ledna 2022, 10:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBS Olomouc 13
23:0
FBC Přerov U14
SK K2 Prostějov
Sobota 15. ledna 2022, 12:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBS Olomouc 13
11:1
SK K2 Prostějov
FBC Tornáda Lutín
Sobota 15. ledna 2022, 13:00, SH Senice na Hané
Olomoucká liga přípravek, 11. kolo
FBC Tornáda Lutín
2:9
FBS Olomouc 13

únor 2022

FBC Lipník
Sobota 5. února 2022, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 13. kolo
FBS Olomouc 13
14:0
FBC Lipník
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 5. února 2022, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 13. kolo
Fbc Topgal Šternberk
7:7
FBS Olomouc 13
FBS Olomouc 14
Sobota 5. února 2022, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 13. kolo
FBS Olomouc 13
6:12
FBS Olomouc 14
Fbc Secco Šternberk
Sobota 5. února 2022, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 13. kolo
Fbc Secco Šternberk
9:7
FBS Olomouc 13

březen 2022

FBC ZŠ Uničov
Neděle 13. března 2022, 8:30, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
FBC ZŠ Uničov
1:11
FBS Olomouc 13
FBK Jeseník
Neděle 13. března 2022, 10:00, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
FBS Olomouc 13
4:6
FBK Jeseník
Fbc Secco Šternberk
Neděle 13. března 2022, 11:30, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
FBS Olomouc 13
11:0
Fbc Secco Šternberk
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 13. března 2022, 12:30, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
Fbc Topgal Šternberk
0:10
FBS Olomouc 13
FBS Olomouc 14
Neděle 27. března 2022, 9:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBS Olomouc 14
0:6
FBS Olomouc 13
FBC Lipník
Neděle 27. března 2022, 11:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBS Olomouc 13
7:3
FBC Lipník
FBC Přerov U14
Neděle 27. března 2022, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBS Olomouc 13
23:1
FBC Přerov U14
FBC Hranice Orlíci
Neděle 27. března 2022, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBC Hranice Orlíci
3:21
FBS Olomouc 13

duben 2022

FBC Přerov U14
Sobota 30. dubna 2022, 8:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBC Přerov U14
1:20
FBS Olomouc 13
SK K2 Prostějov
Sobota 30. dubna 2022, 9:10, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
SK K2 Prostějov
2:11
FBS Olomouc 13
FBC Tornáda Lutín
Sobota 30. dubna 2022, 9:45, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBS Olomouc 13
9:4
FBC Tornáda Lutín
Asper Šumperk
Sobota 30. dubna 2022, 10:55, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBS Olomouc 13
1:8
Asper Šumperk
FBS Olomouc elévky
Sobota 30. dubna 2022, 12:05, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 24. kolo
FBS Olomouc 13
10:1
FBS Olomouc elévky