Elévové 2011

říjen 2021

FBS Olomouc 12
Neděle 3. říjen 2021, 8:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 12
10:20
FBS Olomouc 11
FBC ZŠ Uničov
Neděle 3. říjen 2021, 10:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 11
5:9
FBC ZŠ Uničov
FBC Přerov Ďáblové
Neděle 3. říjen 2021, 11:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBS Olomouc 11
3:19
FBC Přerov Ďáblové
FBC Přerov Plameny
Neděle 3. říjen 2021, 12:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 2. kolo
FBC Přerov Plameny
6:4
FBS Olomouc 11
Fbc Secco Šternberk
Neděle 17. říjen 2021, 9:30, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
Fbc Secco Šternberk
2:16
FBS Olomouc 11
FBC Hranice
Neděle 17. říjen 2021, 11:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBS Olomouc 11
16:12
po prodl.
FBC Hranice
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 17. říjen 2021, 12:30, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBS Olomouc 11
11:8
Fbc Topgal Šternberk
FBC ZŠ Uničov
Neděle 17. říjen 2021, 13:30, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 3. kolo
FBC ZŠ Uničov
5:8
FBS Olomouc 11

listopad 2021

FBC ZŠ Uničov
Sobota 13. listopad 2021, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 7. kolo
FBC ZŠ Uničov
13.11.
FBS Olomouc 11
SK K2 Prostějov
Sobota 13. listopad 2021, 10:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 7. kolo
SK K2 Prostějov
13.11.
FBS Olomouc 11
Fbc Secco Šternberk
Sobota 13. listopad 2021, 12:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 7. kolo
FBS Olomouc 11
13.11.
Fbc Secco Šternberk
FBC Přerov Ďáblové
Sobota 13. listopad 2021, 13:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 7. kolo
FBS Olomouc 11
13.11.
FBC Přerov Ďáblové
FBC Mohelnice
Sobota 27. listopad 2021, 9:00, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 9. kolo
FBS Olomouc 11
27.11.
FBC Mohelnice
SK K2 Prostějov
Sobota 27. listopad 2021, 10:00, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 9. kolo
SK K2 Prostějov
27.11.
FBS Olomouc 11
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 27. listopad 2021, 11:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 9. kolo
FBS Olomouc 11
27.11.
FBC Playmakers Prostějov
FBC Přerov Plameny
Sobota 27. listopad 2021, 12:30, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů, 9. kolo
FBC Přerov Plameny
27.11.
FBS Olomouc 11

leden 2022

FBC ZŠ Uničov
Sobota 22. leden 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 11
22.1.
FBC ZŠ Uničov
FBC Tornáda Lutín
Sobota 22. leden 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 11
22.1.
FBC Tornáda Lutín
FBC Přerov Ďáblové
Sobota 22. leden 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBC Přerov Ďáblové
22.1.
FBS Olomouc 11
FBS Olomouc 12
Sobota 22. leden 2022, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů, 13. kolo
FBS Olomouc 12
22.1.
FBS Olomouc 11

únor 2022

FBC Playmakers Prostějov
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBC Playmakers Prostějov
13.2.
FBS Olomouc 11
FBC Mohelnice
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBS Olomouc 11
13.2.
FBC Mohelnice
Asper Šumperk
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
Asper Šumperk
13.2.
FBS Olomouc 11
FBC Přerov Plameny
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga elévů, 16. kolo
FBS Olomouc 11
13.2.
FBC Přerov Plameny

březen 2022

FBC Playmakers Prostějov
Sobota 19. březen 2022, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Playmakers Prostějov
19.3.
FBS Olomouc 11
FBC Tornáda Lutín
Sobota 19. březen 2022, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBS Olomouc 11
19.3.
FBC Tornáda Lutín
Fbc Secco Šternberk
Sobota 19. březen 2022, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBS Olomouc 11
19.3.
Fbc Secco Šternberk
FBC Přerov Plameny
Sobota 19. březen 2022, SH Kostelec na Hané
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Přerov Plameny
19.3.
FBS Olomouc 11

duben 2022

FBS Olomouc 12
Sobota 2. duben 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 12
2.4.
FBS Olomouc 11
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 2. duben 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 11
2.4.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Fbc Secco Šternberk
Sobota 2. duben 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
Fbc Secco Šternberk
2.4.
FBS Olomouc 11
FBC Lipník
Sobota 2. duben 2022, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů, 21. kolo
FBS Olomouc 11
2.4.
FBC Lipník