Starší žáci A

září 2021

FBC ZŠ Uničov
Neděle 19. září 2021, 11:20, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga starších žáků, 1. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:2
FBS Olomouc
Asper Šumperk
Neděle 19. září 2021, 13:40, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga starších žáků, 1. kolo
FBS Olomouc
6:5
Asper Šumperk

říjen 2021

Fbc Topgal Šternberk
Sobota 2. října 2021, 9:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga starších žáků, 2. kolo
Fbc Topgal Šternberk
2:9
FBS Olomouc
FBC Mohelnice
Sobota 2. října 2021, 11:20, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga starších žáků, 2. kolo
FBS Olomouc
5:3
FBC Mohelnice
SK K2 Prostějov
Neděle 31. října 2021, 9:10, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo
SK K2 Prostějov
2:14
FBS Olomouc
FBC Přerov
Neděle 31. října 2021, 13:50, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo
FBS Olomouc
7:1
FBC Přerov

listopad 2021

FBC Mohelnice
Neděle 28. listopadu 2021, 14:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga starších žáků, 6. kolo
FBS Olomouc
7:3
FBC Mohelnice
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 28. listopadu 2021, 16:40, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga starších žáků, 6. kolo
Fbc Topgal Šternberk
4:13
FBS Olomouc

prosinec 2021

Asper Šumperk
Pátek 3. prosince 2021, 15:50, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga starších žáků, 5. kolo
FBS Olomouc
8:1
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Čtvrtek 16. prosince 2021, 18:15, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga starších žáků, 5. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:6
FBS Olomouc

únor 2022

SK K2 Prostějov
Středa 2. února 2022, 17:15, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga starších žáků, 8. kolo
SK K2 Prostějov
3:10
FBS Olomouc
FBC Přerov
Pátek 11. února 2022, 18:15, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga starších žáků, 8. kolo
FBS Olomouc
4:2
FBC Přerov
FBC ZŠ Uničov
Sobota 12. února 2022, 9:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga starších žáků, 9. kolo
FBC ZŠ Uničov
3:4
FBS Olomouc
Asper Šumperk
Pondělí 14. února 2022, 18:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga starších žáků, 9. kolo
FBS Olomouc
5:7
Asper Šumperk

březen 2022

FBC Mohelnice
Neděle 6. března 2022, 9:10, SH Čajkaréna Olomouc
Olomoucká liga starších žáků, 10. kolo
FBS Olomouc
6:1
FBC Mohelnice
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 6. března 2022, 11:30, SH Čajkaréna Olomouc
Olomoucká liga starších žáků, 10. kolo
Fbc Topgal Šternberk
4:6
FBS Olomouc

duben 2022

SK K2 Prostějov
Sobota 2. dubna 2022, 9:30, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga starších žáků, 12. kolo
SK K2 Prostějov
5:15
FBS Olomouc
FBC Přerov
Sobota 2. dubna 2022, 11:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga starších žáků, 12. kolo
FBS Olomouc
4:1
FBC Přerov

květen 2022

Tatran OC Šestka Střešovice
Pátek 6. května 2022, 11:00, Zimní stadion Nové Město nad Metují
Olomoucká liga starších žáků, 1. kolo
Tatran OC Šestka Střešovice
5:0
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
Pátek 6. května 2022, 19:00, Zimní stadion Nové Město nad Metují
Olomoucká liga starších žáků, 1. kolo
FBS Olomouc
5:11
Florbal Vsetín
Bulldogs Brno
Sobota 7. května 2022, 12:15, Zimní stadion Nové Město nad Metují
Olomoucká liga starších žáků, 2. kolo
Bulldogs Brno
13:3
FBS Olomouc
FBC Česká Lípa white
Sobota 7. května 2022, 18:40, Zimní stadion Nové Město nad Metují
Olomoucká liga starších žáků, 3. kolo
FBC Česká Lípa white
2:4
FBS Olomouc
Florbal Primátor Náchod
Neděle 8. května 2022, 10:05, Zimní stadion Nové Město nad Metují
Olomoucká liga starších žáků, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
6:3
FBS Olomouc