Junioři A

září 2021

Torpedo Havířov
Pátek 10. září 2021, 19:00, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Torpedo Havířov
9:2
FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 11. září 2021, 14:00, ČPP Aréna Ostrava
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:3
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 18. září 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBS Olomouc
4:9
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 19. září 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 4. kolo
FBS Olomouc
2:12
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Torpedo Havířov
Sobota 25. září 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
15:7
Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 26. září 2021, 15:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 6. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
18:6
FBS Olomouc

říjen 2021

Zlín Lions
Sobota 23. října 2021, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FBS Olomouc
5:9
Zlín Lions
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 24. října 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FBS Olomouc
5:6
PANTHERS OTROKOVICE
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Čtvrtek 28. října 2021, 12:00, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 12. kolo
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
7:6
po prodl.
FBS Olomouc
FbC Hradec Králové
Sobota 30. října 2021, 12:00, SH Třebeš Hradec Králové
CE soutěž juniorů, 17. kolo
FbC Hradec Králové
6:5
po nájezdech
FBS Olomouc
Florbal Primátor Náchod
Neděle 31. října 2021, 12:30, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod
3:6
FBS Olomouc

listopad 2021

Bulldogs Brno
Sobota 6. listopadu 2021, 17:30, SH SportPoint Brno
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Bulldogs Brno
12:4
FBS Olomouc
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Úterý 9. listopadu 2021, 18:15, VUT CESA Brno 1
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
7:6
po prodl.
FBS Olomouc
Torpedo Havířov
Středa 17. listopadu 2021, 17:30, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Torpedo Havířov
3:4
FBS Olomouc
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 20. listopadu 2021, 14:00, SH ZŠ Kunratice
CE soutěž juniorů, 8. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
4:6
FBS Olomouc
FbC Hradec Králové
Pátek 26. listopadu 2021, 19:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
8:10
FbC Hradec Králové
Zlín Lions
Sobota 27. listopadu 2021, 19:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 10. kolo
FBS Olomouc
6:10
Zlín Lions

prosinec 2021

Torpedo Havířov
Pátek 10. prosince 2021, 19:00, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Torpedo Havířov
7:6
po prodl.
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Neděle 12. prosince 2021, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 15. kolo
FBS Olomouc
3:10
Bulldogs Brno
PANTHERS OTROKOVICE
Středa 15. prosince 2021, 19:00, Městská hala Otrokovice
CE soutěž juniorů, 14. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
10:0
FBS Olomouc
Zlín Lions
Sobota 18. prosince 2021, 13:00, SH SPŠ Zlín
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Zlín Lions
4:5
FBS Olomouc

leden 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 9. ledna 2022, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 16. kolo
FBS Olomouc
3:13
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Florbal Primátor Náchod
Pondělí 10. ledna 2022, 18:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
CE soutěž juniorů, 6. kolo
FBS Olomouc
5:4
po nájezdech
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Pátek 14. ledna 2022, 19:30, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 24. kolo
FBS Olomouc
7:6
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Neděle 30. ledna 2022, 14:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 19. kolo
FBS Olomouc
15:3
FAT PIPE TJ Slovan Havířov

únor 2022

FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 12. února 2022, 13:30, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 20. kolo
FBS Olomouc
11:5
FAT PIPE Start98 Kunratice
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 19. února 2022, 14:00, Městská hala Otrokovice
CE soutěž juniorů, 22. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
3:12
FBS Olomouc
Torpedo Havířov
Sobota 26. února 2022, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 23. kolo
FBS Olomouc
6:5
po prodl.
Torpedo Havířov

březen 2022

FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 5. března 2022, 13:00, SH Kuřim
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
7:5
FBS Olomouc
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 6. března 2022, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FBS Olomouc
10:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Středa 9. března 2022, 18:15, VUT CESA Brno 1
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
11:4
FBS Olomouc