Junioři A

září 2021

Torpedo Havířov
Pátek 10. září 2021, 19:00, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Torpedo Havířov
9:2
FBS Olomouc
FBC ČPP OSTRAVA
Sobota 11. září 2021, 14:00, ČPP Aréna Ostrava
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
5:3
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 18. září 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBS Olomouc
4:9
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 19. září 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 4. kolo
FBS Olomouc
2:12
FBC ČPP OSTRAVA
Torpedo Havířov
Sobota 25. září 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
15:7
Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 26. září 2021, 15:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 6. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
18:6
FBS Olomouc

říjen 2021

Zlín Lions
Sobota 23. říjen 2021, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FBS Olomouc
23.10.
Zlín Lions
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 24. říjen 2021, 10:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FBS Olomouc
24.10.
PANTHERS OTROKOVICE
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Čtvrtek 28. říjen 2021, 12:00, MSH Havířov
CE soutěž juniorů, 12. kolo
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
28.10.
FBS Olomouc
FbC Hradec Králové
Sobota 30. říjen 2021, 12:00, SH Třebeš Hradec Králové
CE soutěž juniorů, 17. kolo
FbC Hradec Králové
30.10.
FBS Olomouc

listopad 2021

Bulldogs Brno
Sobota 6. listopad 2021, 17:30, SH SportPoint Brno
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Bulldogs Brno
6.11.
FBS Olomouc
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 7. listopad 2021
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
7.11.
FBS Olomouc
FbC Hradec Králové
Sobota 13. listopad 2021, 13:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBS Olomouc
13.11.
FbC Hradec Králové
Florbal Primátor Náchod
Neděle 14. listopad 2021, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
CE soutěž juniorů, 6. kolo
FBS Olomouc
14.11.
Florbal Primátor Náchod
Torpedo Havířov
Středa 17. listopad 2021
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Torpedo Havířov
17.11.
FBS Olomouc
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 20. listopad 2021
CE soutěž juniorů, 8. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
20.11.
FBS Olomouc
Zlín Lions
Sobota 27. listopad 2021
CE soutěž juniorů, 10. kolo
FBS Olomouc
27.11.
Zlín Lions

prosinec 2021

Torpedo Havířov
Sobota 4. prosinec 2021
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Torpedo Havířov
4.12.
FBS Olomouc
Zlín Lions
Sobota 18. prosinec 2021
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Zlín Lions
18.12.
FBS Olomouc
PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 19. prosinec 2021
CE soutěž juniorů, 14. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
19.12.
FBS Olomouc

leden 2022

Bulldogs Brno
Sobota 8. leden 2022
CE soutěž juniorů, 15. kolo
FBS Olomouc
8.1.
Bulldogs Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 9. leden 2022
CE soutěž juniorů, 16. kolo
FBS Olomouc
9.1.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Florbal Primátor Náchod
Neděle 23. leden 2022
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod
23.1.
FBS Olomouc
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Sobota 29. leden 2022
CE soutěž juniorů, 19. kolo
FBS Olomouc
29.1.
FAT PIPE TJ Slovan Havířov

únor 2022

FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 12. únor 2022
CE soutěž juniorů, 20. kolo
FBS Olomouc
12.2.
FAT PIPE Start98 Kunratice
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 19. únor 2022
CE soutěž juniorů, 22. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
19.2.
FBS Olomouc
Torpedo Havířov
Sobota 26. únor 2022
CE soutěž juniorů, 23. kolo
FBS Olomouc
26.2.
Torpedo Havířov
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Neděle 27. únor 2022
CE soutěž juniorů, 24. kolo
FBS Olomouc
27.2.
FAT PIPE TJ Slovan Havířov