Muži A

září 2021

FBC ZŠ Uničov
Neděle 19. září 2021, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 2. kolo
FBS Olomouc
9:2
FBC ZŠ Uničov
FBC ORCA KRNOV
Sobota 25. září 2021, 18:00, SH ZŠ Krnov
Divize, 3. kolo
FBC ORCA KRNOV
12:6
FBS Olomouc

říjen 2021

Florbal Vsetín
Neděle 3. říjen 2021, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 4. kolo
FBS Olomouc
12:3
Florbal Vsetín
SK K2 Prostějov
Sobota 9. říjen 2021, 18:00, SH RG a ZŠ Prostějov
Divize, 5. kolo
SK K2 Prostějov
7:8
FBS Olomouc
FBC Intevo Třinec
Neděle 17. říjen 2021, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 6. kolo
FBS Olomouc
9:5
FBC Intevo Třinec
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 24. říjen 2021, 18:00, SH Gymnázium Orlová
Divize, 7. kolo
1. FBK Eagles Orlová
5:7
FBS Olomouc
SK Domaslavice
Neděle 31. říjen 2021, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 1. kolo
FBS Olomouc
25:2
SK Domaslavice

listopad 2021

Zlín Lions
Neděle 7. listopad 2021, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 8. kolo
FBS Olomouc
4:6
Zlín Lions
Asper Šumperk
Sobota 13. listopad 2021, 18:00, SH Gymnázium Šumperk
Divize, 9. kolo
Asper Šumperk
8:4
FBS Olomouc
FBC MSEM Přerov
Neděle 21. listopad 2021, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 10. kolo
FBS Olomouc
5:6
FBC MSEM Přerov
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Sobota 27. listopad 2021, 14:00, SH ZŠ Čeladná
Divize, 11. kolo
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
3:12
FBS Olomouc

prosinec 2021

FBC ZŠ Uničov
Neděle 5. prosinec 2021, 14:00, SH Gymnázium Uničov
Divize, 12. kolo
FBC ZŠ Uničov
5.12.
FBS Olomouc
FBC ORCA KRNOV
Sobota 11. prosinec 2021, 16:15, SH ZŠ Vítězná Litovel
Divize, 13. kolo
FBS Olomouc
11.12.
FBC ORCA KRNOV
Florbal Vsetín
Neděle 19. prosinec 2021, 17:30, SH Na Lapači Vsetín
Divize, 14. kolo
Florbal Vsetín
19.12.
FBS Olomouc

leden 2022

SK K2 Prostějov
Neděle 9. leden 2022, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 15. kolo
FBS Olomouc
9.1.
SK K2 Prostějov
FBC Intevo Třinec
Neděle 16. leden 2022, SH Stars Třinec
Divize, 16. kolo
FBC Intevo Třinec
16.1.
FBS Olomouc
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 23. leden 2022, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 17. kolo
FBS Olomouc
23.1.
1. FBK Eagles Orlová
Zlín Lions
Sobota 29. leden 2022, SH SPŠ Zlín
Divize, 18. kolo
Zlín Lions
29.1.
FBS Olomouc

únor 2022

Asper Šumperk
Sobota 5. únor 2022, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 19. kolo
FBS Olomouc
5.2.
Asper Šumperk
FBC MSEM Přerov
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Spartak Přerov
Divize, 20. kolo
FBC MSEM Přerov
13.2.
FBS Olomouc
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Neděle 20. únor 2022, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 21. kolo
FBS Olomouc
20.2.
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
SK Domaslavice
Sobota 26. únor 2022, SC Smilovice
Divize, 22. kolo
SK Domaslavice
26.2.
FBS Olomouc