Dorostenci B

září 2020

Sobota 19. září 2020, 8:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga dorostenců - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc B
3:3
FBC Zeal Lipník
Sobota 19. září 2020, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga dorostenců - skupina 7, 1. kolo
FbC Asper Šumperk
6:5
FBS Olomouc B

říjen 2020

Sobota 3. říjen 2020, 9:10, SH Gymnázium Šumperk
2. liga dorostenců - skupina 7, 2. kolo
FBS Olomouc B
3.10.
FBC ZŠ Uničov
Sobota 3. říjen 2020, 12:40, SH Gymnázium Šumperk
2. liga dorostenců - skupina 7, 2. kolo
SK K2 Prostějov
3.10.
FBS Olomouc B

listopad 2020

Sobota 28. listopad 2020, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 4. kolo
FBS Olomouc B
28.11.
FBC Mohelnice
Sobota 28. listopad 2020, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 4. kolo
FBC ZŠ Uničov
28.11.
FBS Olomouc B

prosinec 2020

Sobota 19. prosinec 2020, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 5. kolo
FBC Zeal Lipník
19.12.
FBS Olomouc B
Sobota 19. prosinec 2020, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc B
19.12.
FbC Asper Šumperk

leden 2021

Sobota 9. leden 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga dorostenců - skupina 7, 6. kolo
FBS Olomouc B
9.1.
SK K2 Prostějov
Sobota 9. leden 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga dorostenců - skupina 7, 6. kolo
FBC Mohelnice
9.1.
FBS Olomouc B
Neděle 24. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga dorostenců - skupina 7, 7. kolo
FbC Asper Šumperk
24.1.
FBS Olomouc B
Neděle 24. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga dorostenců - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc B
24.1.
FBC Zeal Lipník

únor 2021

Neděle 14. únor 2021, SH Gymnázium Šumperk
2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo
SK K2 Prostějov
14.2.
FBS Olomouc B
Neděle 14. únor 2021, SH Gymnázium Šumperk
2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo
FBS Olomouc B
14.2.
FBC ZŠ Uničov

březen 2021

Sobota 20. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 10. kolo
FBC ZŠ Uničov
20.3.
FBS Olomouc B
Sobota 20. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 10. kolo
FBS Olomouc B
20.3.
FBC Mohelnice

duben 2021

Sobota 10. duben 2021, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 11. kolo
FBC Zeal Lipník
10.4.
FBS Olomouc B
Sobota 10. duben 2021, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 11. kolo
FBS Olomouc B
10.4.
FbC Asper Šumperk

květen 2021

Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga dorostenců - skupina 7, 12. kolo
FBC Mohelnice
1.5.
FBS Olomouc B
Sobota 1. květen 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga dorostenců - skupina 7, 12. kolo
FBS Olomouc B
1.5.
SK K2 Prostějov