Muži A

září 2019

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Sobota 14. září 2019, 17:00, SH ZŠ Čeladná
Divize, 1. kolo
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
5:10
FBS Olomouc
FBC ZŠ Uničov
Neděle 15. září 2019, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 2. kolo
FBS Olomouc
8:9
po nájezdech
FBC ZŠ Uničov
Florbal Vsetín
Neděle 29. září 2019, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 3. kolo
FBS Olomouc
9:5
Florbal Vsetín

říjen 2019

SK K2 Prostějov
Sobota 5. říjen 2019, 17:00, SH RG a ZŠ Prostějov
Divize, 4. kolo
SK K2 Prostějov
3:6
FBS Olomouc
FBC MSEM Přerov
Pátek 18. říjen 2019, 19:30, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 5. kolo
FBS Olomouc
7:3
FBC MSEM Přerov
Zlín Lions
Neděle 20. říjen 2019, 15:00, SH SPŠ Zlín
Divize, 6. kolo
Zlín Lions
8:13
FBS Olomouc

listopad 2019

FbC Asper Šumperk
Sobota 9. listopad 2019, 11:00, SH Gymnázium Šumperk
Divize, 8. kolo
FbC Asper Šumperk
12:5
FBS Olomouc
FBC Ossiko Třinec
Neděle 10. listopad 2019, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 9. kolo
FBS Olomouc
10:6
FBC Ossiko Třinec
FBC ORCA KRNOV
Sobota 16. listopad 2019, 17:00, SH ZŠ Krnov
Divize, 10. kolo
FBC ORCA KRNOV
6:4
FBS Olomouc
FBK Jeseník
Sobota 23. listopad 2019, 13:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Divize, 11. kolo
FBS Olomouc
5:6
FBK Jeseník
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Sobota 30. listopad 2019, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 12. kolo
FBS Olomouc
16:4
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

prosinec 2019

FBC ZŠ Uničov
Neděle 1. prosinec 2019, 14:00, SH Gymnázium Uničov
Divize, 13. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:12
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
Sobota 14. prosinec 2019, 17:30, SH Na Lapači Vsetín
Divize, 14. kolo
Florbal Vsetín
8:7
po nájezdech
FBS Olomouc
FBC MSEM Přerov
Neděle 22. prosinec 2019, 12:45, SH TJ Spartak Přerov
Divize, 16. kolo
FBC MSEM Přerov
8:3
FBS Olomouc

leden 2020

Zlín Lions
Sobota 18. leden 2020, 20:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 17. kolo
FBS Olomouc
5:6
Zlín Lions
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 19. leden 2020, 16:00, SH Gymnázium Orlová
Divize, 18. kolo
1. FBK Eagles Orlová
3:4
FBS Olomouc
1. FBK Eagles Orlová
Sobota 25. leden 2020, 19:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 7. kolo
FBS Olomouc
10:9
1. FBK Eagles Orlová

únor 2020

FbC Asper Šumperk
Sobota 1. únor 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 19. kolo
FBS Olomouc
5:10
FbC Asper Šumperk
FBC Ossiko Třinec
Neděle 2. únor 2020, 18:00, SH Stars Třinec
Divize, 20. kolo
FBC Ossiko Třinec
9:8
po prodl.
FBS Olomouc
SK K2 Prostějov
Neděle 9. únor 2020, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 15. kolo
FBS Olomouc
17:8
SK K2 Prostějov
FBC ORCA KRNOV
Sobota 15. únor 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 21. kolo
FBS Olomouc
7:10
FBC ORCA KRNOV
FBK Jeseník
Sobota 22. únor 2020, 17:00, MSH Jeseník
Divize, 22. kolo
FBK Jeseník
8:10
FBS Olomouc