Muži A

září 2020

FBC MSEM Přerov
Neděle 13. září 2020, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 1. kolo
FBS Olomouc
12:3
FBC MSEM Přerov
1. FBK Eagles Orlová
Neděle 20. září 2020, 18:00, SH Gymnázium Orlová
Divize, 2. kolo
1. FBK Eagles Orlová
6:8
FBS Olomouc
SK Domaslavice
Pondělí 28. září 2020, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 3. kolo
FBS Olomouc
5:6
SK Domaslavice

říjen 2020

SK K2 Prostějov
Pátek 2. říjen 2020, 20:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 4. kolo
FBS Olomouc
5:7
SK K2 Prostějov
Asper Šumperk
Sobota 17. říjen 2020, 18:00, SH Gymnázium Šumperk
Divize, 6. kolo
Asper Šumperk
17.10.
FBS Olomouc
FBC ZŠ Uničov
Sobota 24. říjen 2020, 19:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 7. kolo
FBS Olomouc
24.10.
FBC ZŠ Uničov

listopad 2020

Florbal Vsetín
Sobota 7. listopad 2020, 19:00, SH Na Lapači Vsetín
Divize, 8. kolo
Florbal Vsetín
7.11.
FBS Olomouc
Zlín Lions
Sobota 14. listopad 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 9. kolo
FBS Olomouc
14.11.
Zlín Lions
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Neděle 22. listopad 2020, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 10. kolo
FBS Olomouc
22.11.
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBC ORCA KRNOV
Sobota 28. listopad 2020, SH ZŠ Krnov
Divize, 11. kolo
FBC ORCA KRNOV
28.11.
FBS Olomouc

prosinec 2020

1. FBK Eagles Orlová
Neděle 6. prosinec 2020, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 12. kolo
FBS Olomouc
6.12.
1. FBK Eagles Orlová
SK Domaslavice
Sobota 12. prosinec 2020, SC Smilovice
Divize, 13. kolo
SK Domaslavice
12.12.
FBS Olomouc
SK K2 Prostějov
Pátek 18. prosinec 2020, SH RG a ZŠ Prostějov
Divize, 14. kolo
SK K2 Prostějov
18.12.
FBS Olomouc
FBC Intevo Třinec
Čtvrtek 31. prosinec 2020
Divize, 5. kolo
FBS Olomouc
31.12.
FBC Intevo Třinec

leden 2021

FBC Intevo Třinec
Neděle 10. leden 2021, SH Stars Třinec
Divize, 15. kolo
FBC Intevo Třinec
10.1.
FBS Olomouc
Asper Šumperk
Sobota 16. leden 2021, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 16. kolo
FBS Olomouc
16.1.
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Sobota 23. leden 2021, SH Gymnázium Uničov
Divize, 17. kolo
FBC ZŠ Uničov
23.1.
FBS Olomouc
Florbal Vsetín
Sobota 30. leden 2021, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 18. kolo
FBS Olomouc
30.1.
Florbal Vsetín

únor 2021

Zlín Lions
Sobota 6. únor 2021, SH SPŠ Zlín
Divize, 19. kolo
Zlín Lions
6.2.
FBS Olomouc
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Neděle 14. únor 2021, SH ZŠ Čeladná
Divize, 20. kolo
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
14.2.
FBS Olomouc
FBC ORCA KRNOV
Neděle 21. únor 2021, SH Čajkaréna Olomouc
Divize, 21. kolo
FBS Olomouc
21.2.
FBC ORCA KRNOV
FBC MSEM Přerov
Neděle 28. únor 2021, SH TJ Spartak Přerov
Divize, 22. kolo
FBC MSEM Přerov
28.2.
FBS Olomouc