Mladší žákyně

září 2020

Neděle 27. září 2020, 8:35, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
27.9.
FBS Olomouc MLŽ 08
Neděle 27. září 2020, 10:20, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
27.9.
FBC Tornáda Lutín
Neděle 27. září 2020, 12:05, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
27.9.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 27. září 2020, 13:15, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
27.9.
FBS Olomouc MLŽ 08

říjen 2020

Neděle 11. říjen 2020, 8:35, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
11.10.
FBS Olomouc MLŽ 08
Neděle 11. říjen 2020, 9:45, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
11.10.
FBC Přerov
Neděle 11. říjen 2020, 10:55, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBC Tornáda Lutín
11.10.
FBS Olomouc MLŽ 08
Neděle 11. říjen 2020, 12:40, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
11.10.
FbC Asper Šumperk
Neděle 25. říjen 2020, 12:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
25.10.
FBC Přerov
Neděle 25. říjen 2020, 13:10, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
25.10.
FBS Olomouc MLŽ 08
Neděle 25. říjen 2020, 14:55, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
25.10.
FBS Olomouc MLŽ 08
Neděle 25. říjen 2020, 16:40, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
25.10.
FbC Asper Šumperk

listopad 2020

Sobota 28. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FbC Asper Šumperk
28.11.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 28. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
28.11.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 28. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
28.11.
FBC ČPP OSTRAVA
Sobota 28. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
28.11.
FBC Tornáda Lutín

leden 2021

Sobota 16. leden 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
16.1.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 16. leden 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
16.1.
FBC Přerov
Sobota 16. leden 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
16.1.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 16. leden 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
16.1.
FbC Asper Šumperk
Sobota 30. leden 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
30.1.
FBC Tornáda Lutín
Sobota 30. leden 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
30.1.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 30. leden 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
30.1.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 30. leden 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
30.1.
FBS Olomouc MLŽ 08

únor 2021

Sobota 13. únor 2021, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
13.2.
FBC Přerov
Sobota 13. únor 2021, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBC Tornáda Lutín
13.2.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 13. únor 2021, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
13.2.
FbC Asper Šumperk
Sobota 13. únor 2021, SH TJ Spartak Přerov
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
13.2.
FBS Olomouc MLŽ 08

březen 2021

Sobota 6. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
6.3.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 6. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
6.3.
FbC Asper Šumperk
Sobota 6. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
6.3.
FBC Přerov
Sobota 6. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
6.3.
FBS Olomouc MLŽ 08

duben 2021

Sobota 3. duben 2021, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
FbC Asper Šumperk
3.4.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 3. duben 2021, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
3.4.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 3. duben 2021, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
3.4.
FBC ČPP OSTRAVA
Sobota 3. duben 2021, ČPP Aréna Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
3.4.
FBC Tornáda Lutín

květen 2021

Sobota 1. květen 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 14. kolo
FBC Vikings DDM Kopřivnice
1.5.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 1. květen 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 14. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
1.5.
FBC Přerov
Sobota 1. květen 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 14. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
1.5.
FBS Olomouc MLŽ 08
Sobota 1. květen 2021, SH Gymnázium Šumperk
Liga mladších žákyň - skupina 7, 14. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08
1.5.
FbC Asper Šumperk