Dorostenky

září 2020

Sobota 26. září 2020, 9:10, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 1. kolo
FBS Olomouc
26.9.
Torpedo Havířov
Sobota 26. září 2020, 10:40, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 1. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
26.9.
FBS Olomouc

říjen 2020

Sobota 10. říjen 2020, 8:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc
10.10.
FBC Hranice
Sobota 10. říjen 2020, 11:50, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 3. kolo
FBC Intevo Třinec
10.10.
FBS Olomouc
Sobota 24. říjen 2020, 14:00, SH TJ Spartak Přerov
1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo
FBC Přerov
24.10.
FBS Olomouc
Sobota 24. říjen 2020, 16:40, SH TJ Spartak Přerov
1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo
FBS Olomouc
24.10.
S.K. P.E.M.A. OPAVA

listopad 2020

Neděle 29. listopad 2020, SH Stonava
1. liga dorostenek - skupina 7, 7. kolo
Torpedo Havířov
29.11.
FBS Olomouc
Neděle 29. listopad 2020, SH Stonava
1. liga dorostenek - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc
29.11.
FBC ČPP OSTRAVA

prosinec 2020

Neděle 6. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc
6.12.
FBC Intevo Třinec
Neděle 6. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek - skupina 7, 9. kolo
FBC Hranice
6.12.
FBS Olomouc

leden 2021

Neděle 17. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo
FBS Olomouc
17.1.
FBC Přerov
Neděle 17. leden 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVA
17.1.
FBS Olomouc
Neděle 31. leden 2021, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 13. kolo
FBS Olomouc
31.1.
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 31. leden 2021, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 13. kolo
Torpedo Havířov
31.1.
FBS Olomouc
Neděle 31. leden 2021, SC Dubina Ostrava
1. liga dorostenek - skupina 7, 13. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
31.1.
FBS Olomouc

únor 2021

Sobota 13. únor 2021, MSH Havířov
1. liga dorostenek - skupina 7, 15. kolo
FBC Intevo Třinec
13.2.
FBS Olomouc
Sobota 13. únor 2021, MSH Havířov
1. liga dorostenek - skupina 7, 15. kolo
FBS Olomouc
13.2.
FBC Hranice

březen 2021

Sobota 6. březen 2021, SH ZŠ Mařádkova Opava
1. liga dorostenek - skupina 7, 17. kolo
FBS Olomouc
6.3.
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Sobota 6. březen 2021, SH ZŠ Mařádkova Opava
1. liga dorostenek - skupina 7, 17. kolo
FBC Přerov
6.3.
FBS Olomouc
Neděle 21. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 19. kolo
FBS Olomouc
21.3.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 21. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek - skupina 7, 19. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
21.3.
FBS Olomouc