Ženy A

září 2019

Crazy girls FBC Liberec
Neděle 15. září 2019, 15:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Extraliga žen, 1. kolo
Crazy girls FBC Liberec
1:6
FBS Olomouc
FBC ČPP OSTRAVA
Pátek 20. září 2019, 19:30, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 2. kolo
FBS Olomouc
1:10
FBC ČPP OSTRAVA
K1 Florbal Židenice
Neděle 22. září 2019, 17:00, MSH Vodova Brno
Extraliga žen, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
12:2
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 29. září 2019, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 4. kolo
FBS Olomouc
0:20
1. SC TEMPISH Vítkovice

říjen 2019

KM automatik FBK Jičín
Sobota 5. říjen 2019, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 5. kolo
FBS Olomouc
5:3
KM automatik FBK Jičín
Ivanti Tigers Jižní Město
Sobota 12. říjen 2019, 17:00, SH Jižní Město
Extraliga žen, 6. kolo
Ivanti Tigers Jižní Město
10:0
FBS Olomouc
Panthers Praha
Sobota 26. říjen 2019, 17:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 7. kolo
FBS Olomouc
2:6
Panthers Praha
Bulldogs Brno
Pondělí 28. říjen 2019, 18:00, SH SportPoint Brno
Extraliga žen, 8. kolo
Bulldogs Brno
5:3
FBS Olomouc

listopad 2019

FbŠ Bohemians
Sobota 2. listopad 2019, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 9. kolo
FBS Olomouc
4:6
FbŠ Bohemians
Tatran Střešovice
Neděle 10. listopad 2019, 17:00, STODOLA Aréna Střešovice
Extraliga žen, 10. kolo
Tatran Střešovice
8:0
FBS Olomouc
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Sobota 16. listopad 2019, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 11. kolo
FBS Olomouc
2:18
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Crazy girls FBC Liberec
Sobota 23. listopad 2019, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 12. kolo
FBS Olomouc
11:1
Crazy girls FBC Liberec

prosinec 2019

FBC ČPP OSTRAVA
Pátek 20. prosinec 2019, 20:30, ČPP Aréna Ostrava
Extraliga žen, 13. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
8:2
FBS Olomouc
K1 Florbal Židenice
Neděle 22. prosinec 2019, 15:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 14. kolo
FBS Olomouc
2:4
K1 Florbal Židenice

leden 2020

1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 4. leden 2020, 15:00, SC Dubina Ostrava
Extraliga žen, 15. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
14:1
FBS Olomouc
KM automatik FBK Jičín
Sobota 18. leden 2020, 17:30, Sportovní areál Jičín
Extraliga žen, 16. kolo
KM automatik FBK Jičín
2:6
FBS Olomouc
Ivanti Tigers Jižní Město
Neděle 26. leden 2020, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 17. kolo
FBS Olomouc
5:8
Ivanti Tigers Jižní Město

únor 2020

Panthers Praha
Sobota 1. únor 2020, 17:00, SH ZŠ Rudná
Extraliga žen, 18. kolo
Panthers Praha
7:2
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
Sobota 8. únor 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 19. kolo
FBS Olomouc
4:2
Bulldogs Brno
FbŠ Bohemians
Neděle 16. únor 2020, 17:00, SH Děkanka
Extraliga žen, 20. kolo
FbŠ Bohemians
13:5
FBS Olomouc
Tatran Střešovice
Sobota 22. únor 2020, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 21. kolo
FBS Olomouc
3:4
Tatran Střešovice

březen 2020

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 1. březen 2020, 14:00, SH Jižní Město
Extraliga žen, 22. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
14:0
FBS Olomouc
KM automatik FBK Jičín
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 1. kolo
FBS Olomouc
2:1
KM automatik FBK Jičín
KM automatik FBK Jičín
Neděle 8. březen 2020, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 2. kolo
FBS Olomouc
3:4
KM automatik FBK Jičín
KM automatik FBK Jičín
Sobota 14. březen 2020, 15:00, Sportovní areál Jičín
Extraliga žen, 3. kolo
KM automatik FBK Jičín
14.3.
FBS Olomouc
KM automatik FBK Jičín
Neděle 15. březen 2020, 16:00, Sportovní areál Jičín
Extraliga žen, 4. kolo
KM automatik FBK Jičín
15.3.
FBS Olomouc
KM automatik FBK Jičín
Středa 18. březen 2020
Extraliga žen, 5. kolo
FBS Olomouc
18.3.
KM automatik FBK Jičín
KM automatik FBK Jičín
Pátek 20. březen 2020, 20:00, Sportovní areál Jičín
Extraliga žen, 6. kolo
KM automatik FBK Jičín
20.3.
FBS Olomouc
KM automatik FBK Jičín
Neděle 22. březen 2020
Extraliga žen, 7. kolo
FBS Olomouc
22.3.
KM automatik FBK Jičín