FBS OlomoucAsper Šumperk
sobota 16. 1. Divize, 16. kolo SH Čajkaréna Olomouc
  • sobota 16. leden 2021
  • SH Čajkaréna Olomouc
  • Divize, 16. kolo

Junioři

detail družstva
PANTHERS OTROKOVICEFBS Olomouc
sobota 16. 1. CE soutěž juniorů, 17. kolo
  • sobota 16. leden 2021
  • CE soutěž juniorů, 17. kolo
Zlín LionsFBS Olomouc
neděle 17. 1. CE soutěž juniorů, 18. kolo
  • neděle 17. leden 2021
  • CE soutěž juniorů, 18. kolo

Elévové

detail družstva

Elévové

FBS Olomouc 10FBC Mohelnice
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
8:30
  • neděle 17. leden 2021 od 8:30
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc 10
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
10:30
  • neděle 17. leden 2021 od 10:30
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc 10FBS Olomouc MLŽ 09
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
12:00
  • neděle 17. leden 2021 od 12:00
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo

Elévové

FBS Olomouc MLŽ 09FBS Olomouc 11
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
9:00
  • neděle 17. leden 2021 od 9:00
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc 11FBC Hranice
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
11:30
  • neděle 17. leden 2021 od 11:30
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc 11FBS Olomouc 10
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
13:00
  • neděle 17. leden 2021 od 13:00
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC MohelniceFBS Olomouc 11
neděle 17. 1. Olomoucká liga elévů, 15. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
14:00
  • neděle 17. leden 2021 od 14:00
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBS Olomouc BFBC Spartak Bílovec
sobota 16. 1. 2. liga žen - skupina 7, 9. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9:00
  • sobota 16. leden 2021 od 9:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 2. liga žen - skupina 7, 9. kolo
FBS Olomouc B1. SC TEMPISH Vítkovice B
sobota 16. 1. 2. liga žen - skupina 7, 9. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12:30
  • sobota 16. leden 2021 od 12:30
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 2. liga žen - skupina 7, 9. kolo

Dorostenky

detail družstva
FBS OlomoucFBC Přerov
neděle 17. 1. 1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12:00
  • neděle 17. leden 2021 od 12:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVAFBS Olomouc
neděle 17. 1. 1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15:50
  • neděle 17. leden 2021 od 15:50
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 11. kolo

Mladší žákyně

detail družstva
FBC Vikings DDM KopřivniceFBS Olomouc MLŽ 08
sobota 16. 1. Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo SH Gymnázium Šumperk
  • sobota 16. leden 2021
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08FBC Přerov
sobota 16. 1. Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo SH Gymnázium Šumperk
  • sobota 16. leden 2021
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
1. SC TEMPISH VítkoviceFBS Olomouc MLŽ 08
sobota 16. 1. Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo SH Gymnázium Šumperk
  • sobota 16. leden 2021
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08Asper Šumperk
sobota 16. 1. Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo SH Gymnázium Šumperk
  • sobota 16. leden 2021
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo