FBS OlomoucFBC ZŠ Uničov
sobota 24. 10. Divize, 7. kolo SH Čajkaréna Olomouc
19:00
  • sobota 24. říjen 2020 od 19:00
  • SH Čajkaréna Olomouc
  • Divize, 7. kolo

Dorostenci A

detail družstva
FBS OlomoucFBC Přerov
sobota 24. 10. 1. liga dorostenců, 13. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • sobota 24. říjen 2020
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • 1. liga dorostenců, 13. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc
sobota 24. 10. 1. liga dorostenců, 13. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • sobota 24. říjen 2020
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • 1. liga dorostenců, 13. kolo

Starší žáci B

detail družstva
FBK JeseníkFBS Olomouc B
neděle 25. 10. Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo SH Gymnázium Šumperk
9:10
  • neděle 25. říjen 2020 od 9:10
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo
FBS Olomouc BAsper Šumperk B
neděle 25. 10. Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo SH Gymnázium Šumperk
11:50
  • neděle 25. říjen 2020 od 11:50
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo

Přípravka

detail družstva

Přípravka

FBS Olomouc 12FBC ZŠ Uničov
sobota 24. 10. Olomoucká liga přípravek, 4. kolo SH Senice na Hané
9:30
  • sobota 24. říjen 2020 od 9:30
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
Fbc Secco ŠternberkFBS Olomouc 12
sobota 24. 10. Olomoucká liga přípravek, 4. kolo SH Senice na Hané
10:30
  • sobota 24. říjen 2020 od 10:30
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
FBC Tornáda LutínFBS Olomouc 12
sobota 24. 10. Olomoucká liga přípravek, 4. kolo SH Senice na Hané
11:30
  • sobota 24. říjen 2020 od 11:30
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga přípravek, 4. kolo
FBS Olomouc 12Fbc Topgal Šternberk
sobota 24. 10. Olomoucká liga přípravek, 4. kolo SH Senice na Hané
12:30
  • sobota 24. říjen 2020 od 12:30
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga přípravek, 4. kolo

Přípravka

FBS Olomouc 13FBC TJ TATRAN LITOVEL
neděle 25. 10. Olomoucká liga přípravek, 5. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
8:15
  • neděle 25. říjen 2020 od 8:15
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBK JeseníkFBS Olomouc 13
neděle 25. 10. Olomoucká liga přípravek, 5. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
9:15
  • neděle 25. říjen 2020 od 9:15
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBS Olomouc 13Asper Šumperk
neděle 25. 10. Olomoucká liga přípravek, 5. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
10:45
  • neděle 25. říjen 2020 od 10:45
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBC MohelniceFBS Olomouc 13
neděle 25. 10. Olomoucká liga přípravek, 5. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
11:45
  • neděle 25. říjen 2020 od 11:45
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBS OlomoucFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
sobota 24. 10. Extraliga žen, 7. kolo SH Čajkaréna Olomouc
16:00
  • sobota 24. říjen 2020 od 16:00
  • SH Čajkaréna Olomouc
  • Extraliga žen, 7. kolo
FBS Olomouc BFBC Hranice
neděle 25. 10. 2. liga žen - skupina 7, 3. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
10:20
  • neděle 25. říjen 2020 od 10:20
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • 2. liga žen - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc BS.K. P.E.M.A. OPAVA
neděle 25. 10. 2. liga žen - skupina 7, 3. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
12:40
  • neděle 25. říjen 2020 od 12:40
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • 2. liga žen - skupina 7, 3. kolo

Dorostenky

detail družstva
FBC PřerovFBS Olomouc
sobota 24. 10. 1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo SH TJ Spartak Přerov
14:00
  • sobota 24. říjen 2020 od 14:00
  • SH TJ Spartak Přerov
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo
FBS OlomoucS.K. P.E.M.A. OPAVA
sobota 24. 10. 1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo SH TJ Spartak Přerov
16:40
  • sobota 24. říjen 2020 od 16:40
  • SH TJ Spartak Přerov
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 5. kolo

Mladší žákyně

detail družstva
FBS Olomouc MLŽ 08FBC Přerov
neděle 25. 10. Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12:00
  • neděle 25. říjen 2020 od 12:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC ČPP OSTRAVAFBS Olomouc MLŽ 08
neděle 25. 10. Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
13:10
  • neděle 25. říjen 2020 od 13:10
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBS Olomouc MLŽ 08
neděle 25. 10. Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
14:55
  • neděle 25. říjen 2020 od 14:55
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBS Olomouc MLŽ 08Asper Šumperk
neděle 25. 10. Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
16:40
  • neděle 25. říjen 2020 od 16:40
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo