FBC ZŠ UničovFBS Olomouc
neděle 5. 12. Divize, 12. kolo SH Gymnázium Uničov
14:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 14:00
  • SH Gymnázium Uničov
  • Divize, 12. kolo
1. SFK Flashing Stars HavířovFBS Olomouc B
sobota 4. 12. Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo SH Stonava
13:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 13:30
  • SH Stonava
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo
FBC HlučínFBS Olomouc B
sobota 4. 12. Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo SH Stonava
16:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 16:30
  • SH Stonava
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 8. kolo

Dorostenci A

detail družstva
FBC SLOVÁCKOFBS Olomouc
neděle 5. 12. 1. liga dorostenců, 21. kolo SH Širůch Staré Město
10:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 10:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 1. liga dorostenců, 21. kolo
FBS OlomoucPANTHERS OTROKOVICE
neděle 5. 12. 1. liga dorostenců, 21. kolo SH Širůch Staré Město
13:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 13:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 1. liga dorostenců, 21. kolo

Dorostenci B

detail družstva
FBC HraniceFBS Olomouc B
sobota 4. 12. 2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
10:20
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:20
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • 2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo
FBS Olomouc BFBC Zeal Lipník
sobota 4. 12. 2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
12:40
  • sobota 4. prosinec 2021 od 12:40
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • 2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo

Starší žáci A

detail družstva
FBS OlomoucAsper Šumperk
pátek 3. 12. Olomoucká liga starších žáků, 5. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15:50
  • pátek 3. prosinec 2021 od 15:50
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Olomoucká liga starších žáků, 5. kolo

Přípravka 2013

detail družstva
FBS Olomouc 13FBC Lipník
sobota 4. 12. Olomoucká liga přípravek, 7. kolo SH Lipník nad Bečvou
9:00
  • sobota 4. prosinec 2021 od 9:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBK JeseníkFBS Olomouc 13
sobota 4. 12. Olomoucká liga přípravek, 7. kolo SH Lipník nad Bečvou
10:00
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBS Olomouc 13FBC Přerov U14
sobota 4. 12. Olomoucká liga přípravek, 7. kolo SH Lipník nad Bečvou
11:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 11:30
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Hranice OrlíciFBS Olomouc 13
sobota 4. 12. Olomoucká liga přípravek, 7. kolo SH Lipník nad Bečvou
12:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 12:30
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga přípravek, 7. kolo

Dorostenky

detail družstva
FBS OlomoucTorpedo Havířov
sobota 4. 12. 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9:00
  • sobota 4. prosinec 2021 od 9:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo
FBS OlomoucFBC Intevo Třinec
sobota 4. 12. 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11:20
  • sobota 4. prosinec 2021 od 11:20
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS Olomouc
sobota 4. 12. 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12:50
  • sobota 4. prosinec 2021 od 12:50
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek - skupina 7, 4. kolo

Přípravka 2014

detail družstva
FBS Olomouc 14Fbc Secco Šternberk
neděle 5. 12. Olomoucká liga přípravek, 8. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
9:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 9:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
FBS Olomouc 14SK K2 Prostějov
neděle 5. 12. Olomoucká liga přípravek, 8. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
10:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 10:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
FBC Přerov U13FBS Olomouc 14
neděle 5. 12. Olomoucká liga přípravek, 8. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
11:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 11:30
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga přípravek, 8. kolo
Fbc Topgal ŠternberkFBS Olomouc 14
neděle 5. 12. Olomoucká liga přípravek, 8. kolo Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
13:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 13:00
  • Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
  • Olomoucká liga přípravek, 8. kolo

Mladší žáci 2010

detail družstva
FBS Olomouc 10Asper Šumperk
neděle 5. 12. Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
9:20
  • neděle 5. prosinec 2021 od 9:20
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo
FBC Mohelnice U11FBS Olomouc 10
neděle 5. 12. Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
10:40
  • neděle 5. prosinec 2021 od 10:40
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo
FBC Mohelnice U12FBS Olomouc 10
neděle 5. 12. Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
12:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 12:00
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo
FBS Olomouc 10Fbc ČD Cargo Šternberk
neděle 5. 12. Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
13:20
  • neděle 5. prosinec 2021 od 13:20
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga mladších žáků, 8. kolo