FBS Olomouc – FbŠ Bohemians 6:5 sn

Olomoucké ženy vstoupily do úvodního duelu sezóny lépe. Už v 7. minutě se dokázala prosadit členka širšího kádru reprezentace juniorek Eliška Pešavová. Vyrovnání přišlo rychleji než mohl kdokoliv předpokládat. Trvalo to pouhých 8 vteřin a pražský soupeř byl zpět v zápase. První část zápasu už více brankových situací nepřinesla.

I ve druhé třetině se muselo čekat až do 7. minuty, kdy se prosadila Eva Barvíková po přihrávce kapitánky týmu Terezy Reimerové. Vyrovnání opět přišlo poměrně bleskově. Nicméně hanácký výběr dokázal zanedlouho reagovat, když se podruhé v zápase prosadila odchovankyně Jablonného nad Orlicí Eliška Pešavová. Zvýšit se o chvíli později podařilo Tamaře Hašová, které se prosadila nekompromisní střelou k tyči.

Třetí třetinu zahájila posila hostí Karolína Šablaturová svým příspěvkem a zvýšila stav už na 5:2. Poté přišly na řadu velké chvíle soupeře, když během 7 minut dokázal skóre vyrovnat a poslat zápas do prodloužení.

V něm se nikdo ze soupeřů prosadit nedokázal, takže byla na pořadu dne nájezdová loterie. V té se za olomoucké barvy prosadila Barvíková a osvědčená exekutorka Reimerová. Bod navíc putoval do Olomouce.

Obrázek 1: Michaela Kacelová a Barbora Soušková v souboji o míček.
Obrázek 1: Michaela Kacelová a Barbora Soušková v souboji o míček.