První duel mezi Hanačkami a Vítkovicemi dopadl vítězně pro soupeře, a to 14:3. Skórovat se tehdy podařilo Alexandře Hegingerové a Vlaďce Maděrová, která vstřelila rovnou dvě branky. Na soupeřův velký náskok to ale bohužel nestačilo a Vítkovice si tak odvezly tři body.

Vítkovice v této sezoně 2022/23 zatím vyhrály všechna utkání a jsou tak právoplatně na první příčce. To Hanačky musí ještě pár bodů nasbírat, aby si potvrdily své místo v blížícím se play-off.

Z kádru soupeře stojí za zmínku například Barbora Husková, jež je nejproduktivnější hráčkou týmu a má na svém kontě i nejvíce vstřelených gólů. Další kvalitní hráčkou je pak Dominika Buczek, která má nejvíce asistencí.

Hrát budou o víkendu nejen ženy, ale i olomoucké juniorky, které se i nadále pyšní titulem lídra tabulky s plným počtem bodů. Tentokrát hostí tým Sklo Bohemia Světlá n/S, který se se svými devatenácti body momentálně nachází na jedenácté příčce.

Nezapomeňte přijít juniorské družstvo 14. ledna v 15:00 na Čajkarénu pořádně podpořit! Duel žen s Vítkovicemi v 17:00 pak můžete jako vždy sledovat na odkazu: https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/910426