První střet mezi Olomoucí a Bohemians nedopadl podle představ domácích. První třetina byla velmi vyrovnaná a oba kádry se v ní prosadily jednou. Skóre otevřela domácí kapitánka Tereza Reimerová a o minutu později stav dorovnala Klára Minářová.

Po vyrovnaném startu se vedení ujala Olomouc, díky střele Zuzany Hubáčkové ve dvacáté páté minutě. No a jelikož se ani jednomu kádru během druhé třetiny skórovat nepodařilo, byla Olomouc stále ve vedení 2:1.

Náskok se však nepodařilo udržet až do konce, jelikož se soupeř ve třetí třetině hned třikrát prosadil! Během prvních osmi minut třetí třetiny se tak stav najednou změnil na 2:4 a Hanačky měly co dohánět. Bohužel se jim skóre obrátit již nepodařilo, a tak Bohemians shrábly všechny body.

Hanačky potřebují získat další body, aby si zajistily své místo v play-off. Nyní se svými devatenácti body obsazují osmou příčku. Soupeř sdílí stejný počet bodů s Tigers Start98, a to dvacet čtyři, a stojí momentálně na šestém místě. Dokážou Hanačky zabojovat a porazit pražského soupeře?

Na utkání se můžete jako vždy podívat na odkazu: https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/910437