Ženy čeká poslední lednové utkání, v němž si zahrají proti FBK Jičín. Soupeř se nyní pyšní patnácti body, stejně jako Crazy Girls Liberec, a stojí na desáté příčce v tabulce. To ale jistě neznamená, že nezkusí zabojovat o své místo v play-off. Hanačky si díky své poslední výhře nad Bohemians polepšily a mají tak proti soupeři hned sedmibodový náskok!

První utkání mezi těmito kádry dopadlo výhrou Olomouce 11:6. Hanačky se již v první třetině díky střelám Alexandry Hegingerové a Terezy Hlaviznové ujaly vedení, které již nepustily. Soupeř se sice od druhé části hry začal také prosazovat, to ale na náskok Hanaček nestačilo a zaslouženě si tak z Jičína odvezly tři body.

Za zmínku z řad soupeře stojí například nejproduktivnější hráčka Kristýna Bachmaierová, jež má i nejvíce vstřelených branek. Dále Eva Preisslerová, která se pyšní největším počtem asistencí.

Zápasy čekají i olomoucké juniorky, které na Čajkaréně vyzvou dva soupeře. V soboru 28. ledna v 15:00 uvidí diváci duel s Českými Budějovicemi a o den později, 29. ledna v 14:00, s Panthers Praha. Připíšou si děvčata další dvě výhry a prodlouží svou šňůru výher?

Víkend plný domácích zápasů, a to znamená jediné – přijďte oba kádry a také sledge hokejisty na Čajkarénu pořádně podpořit!