Duel s Panthers byl od první minuty v režii domácích. Už ve třicáté třetí sekundě diváci jásali, když Eliška Pešavová vstřelila první branku utkání. Ke konci první dvacetiminutovky se stejné hráčce podařilo trefit branku znovu a Hanačky tak do druhé části hry vstoupily s dvougólovým náskokem.

Stejně jako v první třetině, i v té druhé a třetí vstřelily Hanačky po dvou gólech. Naopak soupeři se vůbec nedařilo skórovat, a tak byl celý průběh utkání jen ve znamení zvyšování náskoku domácích. Hanačky byly v tak dobré formě, že i s přehledem ubránily oslabení ve třetí třetině. Suverénně se tak za konečného stavu 6:0 staly vítězkami a připsaly si velmi zasloužené tři body. Na svém kontě nyní mají patnáct bodů a stojí na sedmém místě tabulky.

I olomoucké juniorky měly úspěšný víkend. Sobotní zápas proti Bohemians nejdříve nevypadal dobře, když na konci druhé části zápasu soupeř vedl 2:1. V poslední třetině však olomoucké hráčky skóre otočily ve svůj prospěch, a nakonec zvítězily za stavu 4:2. Další den se utkaly s Královskými Vinohrady a s přehledem vyhrály 8:1. Připsaly si tak další dvě výhry a nadále jsou neporaženým lídrem soutěže.