Duel s Mladou Boleslaví byl pro ženy skvělým startem do nové sezony. Už po první třetině svým třígólovým náskokem ukázaly, že soupeři nedají nic zadarmo. Během zbylých dvou třetin zvyšovaly svůj náskok, načež soupeř reagoval až v poslední části zápasu, a to pouze jedním gólem. Za stavu 6:1 tak Hanačky s přehledem zvítězily. Evě Řehákové se navíc povedlo zkompletovat hattrick a stala se zaslouženě hráčkou utkání.

Mladá Boleslav má nyní na svém kontě čtyři body a stojí na jedenáctém místě v tabulce. Hanačky kvůli prohře s Bulldogs Brno sestoupily ze sedmé příčky na osmou, a proto pro ně bude velmi důležité při tomto duelu ztracené body dohnat.

Druhým soupeřem bude v rámci čtrnáctého kola pražský Chodov, s nímž se ženy utkaly ve třetím kole, kdy je silný soupeř z top čtyřky porazil za stavu 11:2. Góly se do brány jedné z nejlepších gólmanek extraligy Janě Christianové podařilo vstřelit Vlaďce Maděrové a Barboře Suchánkové, což ale na velký náskok soupeře nestačilo a z Prahy tak Hanačky odjely bez bodů.

Chodov si po nedávné výhře nad FBC Ostrava pojistil druhou příčku v tabulce, zatímco Hanačky o své místo v play-off ještě bojují. Přijďte je proto jak ve čtvrtek 8. prosince v 20:00, tak v neděli 11. prosince v 16:00 na Čajkarénu pořádně podpořit!