Turnaje v Brně a Praze

Účast našich týmů na červnovém Hummel Open Game v Brně byla široká (celkem 7 týmu), od elévů přes ml. a st. žáky po dorostence a za dívky nás reprezentovaly st. žákyně a dorostenky. Z tohoto kvalitního turnaje jsme přivezli 2 medailová umístění (stříbro v kategorii st. žákyň a bronz získali ml. žáci). Stejně tak tradiční prázdninový Prague Games (naše účast 6 týmů) potvrdil kvalitu olomouckého florbalu, opět 2 medailové příčky. Mladší žáci získali po nervy-drásajícím finále stříbrné medaile a dorostenky obsadily bronzovou příčku ve své kategorii. Ani ostatní týmy se neztratily a dle svých trenérů odehrály výborná utkání, která přinesla po dlouhém čase to pravé sportovní vzrušení. Na obou turnajích jsme se veřejnosti prezentovali jednotně ve výročních tričkách.

Změny v členských příspěvcích od sezóny 2021/2022

Jak jsme již dříve informovali, v právě skončené covidové sezóně všichni členové uhradili čl. příspěvky na první pololetí (9-12/20) a nespotřebovaná část byla převedena na pololetí druhé (1-6/21). Tyto peníze byly použity na krytí výdajů na tréninky a režie ve 2. pololetí. Jednoznačně chceme a musíme pokračovat v nastaveném trendu rozvoje profesionalizace klubu (dnes máme 2 placené pracovníky), abychom neztratili krok s předními florbalovými kluby.

Od nové sezóny 2021/2022 dojde po 3 letech k úpravě členských příspěvků. I když nám navýšení příspěvků pomůže udržet nastavený trend, odlehčí financování klubu i s výhledem celkové ekonomické situace v rozpočtové sféře, pořád je to jen příspěvek z celkových  nákladů. Podrobný přehled změn najdete již dnes v Členské sekci pod odkazem „Dokumenty“.

Věřím, že si udržíme Vaši přízeň stejně jako v době, kdy jsme nemohli trénovat. Odměnou nám budou nejen sportovní úspěchy, ale také pocit z dobře vykonané práce a především radost ze sportu nás všech.

Martin Reimer, prezident klubu