Elévky

Jedním z týmů, které ještě tento týden okusily zápasové vytížení, byly elévky. Ty měly na programu hned pět utkání v jednom dni. Zapojily se totiž do ligy přípravek, kde hrály proti chlapcům nebo smíšeným týmům. Hned na úvod je porazil Jeseník 3:8. Následně sehrály utkání se Šternberkem. To naskytlo parádní přestřelku, která ale opět skončila výhrou soupeře, tentokrát 12:8. Litovel je pak porazila 5:10. Chuť si pak zlepšily výhrou 2:1 nad Hranicemi a 7:0 nad Prostějovem, což byly týmy, které ve svých řadách měly více než jednu dívku.

Mladší žáci 2010

Mladší žáci si během jednoho dne zahráli čtyřikrát. Bohužel se jim tentokrát moc nedařilo. Nejprve podlehli Traweku Lipník 3:5, následně Cargu Šternberk 1:5. A nevydařily se jim ani utkání proti dvěma týmům Mohelnice. S „jedenáctkou“ prohráli 2:4, s „dvanáctkou“ 2:3.

Přípravka 2014

Přípravka na tom byla daleko lépe. Ta si s Lipníkem poradila 4:0. Následně deklasovala „třináctku“ Přerova výsledkem 22:0. Problém pro ni nepředstavoval ani Lutín, zápas skončil 6:0. Nakonec přípravka zvítězila i nad Uničovem, kdy si opět zastřílela a vyhrála 16:2.