Už v deváté sekundě ženy díky pohotové střele Alexandry Hegingerové za asistence Gabriely Vaculové otevřely skóre a ujaly se vedení, které udržely až do konce! Soupeře to pravděpodobně vyvedlo z míry, neboť se mu v první části hry vůbec nepodařilo skórovat.  Diváci pak mohli vidět i trestné střílení, jehož se ujala Barbora Soušková, která bez problému překonala gólmanku Martinu Frankovou a první třetina tak skončila za stavu 2:0!

I druhá třetina hrála hostům do karet. Ve dvacáté páté minutě skórovala Vlaďka Maděrová a ženy tak svůj náskok zvýšily na 3:0. Soupeř ale na sebe nenechal dlouho čekat a hned dvakrát po sobě se prosadil, čímž změnil stav na 2:3. Hanačky se nenechaly rozhodit a jen dvě minuty po soupeřově prosazení se díky střele hráčky utkání Lucie Cholinské za zády pražské gólmanky opět rozvlnila síťka. Druhá třetina tedy skončila za stavu 4:2.

Poslední část duelu byla již trochu napínavější, neboť jako první vstřelil branku soupeř, čímž snížil náskok hostů. Ženy ale dokázaly úspěšně zabránit dalším gólům, a v poslední minutě se ještě Vlaďce Maděrové podařilo skórovat a vstřelit pátou, poslední branku. Zvítězily tak 5:3 a odvezly si z Prahy tři cenné body do tabulky!

Jak hodnotí utkání trenér či hráčka utkání si můžete pustit zde: https://youtu.be/I2_Vuh_7fro

Na další zápas, tentokrát proti FBK Jičín, se diváci mohou těšit již tuto sobotu 28. ledna v 19:00 na Čajkaréně.