Olomoucké dívky reprezentovaly pouze hráčky do šestnácti let. Ty sice ve své skupině skončily až na třetím místě, v osmifinále play off však nastřílely Chomutovu pět gólů a samy nepustily ani jeden. Ve čtvrtfinále pak ale narazily na silný výběr Jihočeského kraje a Vysočiny a po těsném výsledku 5:6 se s turnajem rozloučily.

Ani nejstarší kluci v kategorii BOYS 18 nezanechali výraznou stopu ve velké konkurenci dvaatřiceti týmů. Po třetím místě ve skupině je poslali domů brněnští Bulldogs s těsným výsledkem 4:6 v osmifinále. Podstatně lépe si vedla kategorie BOYS 16. Dorostenci se ve velké konkurenci probojovali až do čtvrtfinále, kde ale nestačili na  slovenský výběr Maskantje Juniors.

Více na sebe upozornili hráči do čtrnácti let. Ačkoliv ve své skupině obsadili až čtvrtou příčku, v předkole pavouka vyhráli jednoznačným výsledkem 11:2 nad Jičínem. I nad jejich síly ale bylo Brno v osmifinále, tentokrát FBŠ Hattrick. Po těsné porážce 1:2 si pak spravili chuť v play off B, kde vyhrávali až do semifinále. Tam už dominoval Tatran Střešovice 1:7.

Že má ale olomoucký florbal naději patřit mezi nejlepší, dokázali nejmladší chlapci. Ti totiž vcelku jasně triumfovali v kategorii BOYS 12. Když s přehledem vyhráli svou skupinu, nezastavil je v play off ani jeden z výběrů pražské Sparty, s Jablunkovem si ve čtvrtfinále poradili 9:5 a ve finále dokončili žáci hladkou jízdu turnajem výsledkem 5:2 proti Bulldogs Brno.

I ve statistikách této kategorie dominovala Olomouc, a to především Václav Babík, který byl druhý v tabulce střelců s dvanácti góly. Při sečtení jeho deseti asistencí to znamenalo i prvenství v kanadském bodování. (fv)