Florbal stejně jako ostatní sporty zasáhla situace kolem pandemie COVID-19 velmi silně. Již nyní víme, že nám byly výrazně kráceny a někde úplně pozastaveny slíbené dotace, které jsou významným prvkem ve financování chodu našeho klubu. Na klíčové dotace od MŠMT a dalších institucí stále čekáme (vloni jsme dostali dotaci až na konci října 2019). Financování této sezóny tedy nebude jednoduché. Je možné, že vedení klubu bude, z důvodu zabezpečení činnosti a udržení chodu klubu, muset hledat další nezbytná opatření, včetně převodu zbytku letos uhrazených příspěvků na příští období, samozřejmě s Vaším souhlasem. Tímto krokem bychom mohli pokrýt letošní ztráty a eliminovat možnost navyšování členských příspěvků.
I v této době kdy kolektivní aktivity nejsou možné, vedení klubu společně s trenéry nečeká a pracuje na přípravě další sezóny. V tuto chvíli máme připraveno trenérské obsazení na příští sezónu, finalizuje se rozpis tréninků, šéftrenér má připraven koncept letní přípravy a klubovou sportovní koncepci na novou sezónu. Před spuštěním je nový web a nový komunikační kanál - Členská sekce.

Zároveň, chceme všechny hráče a rodiče ubezpečit, že plánované akce na nadcházející sezónu (Letní soustředění HLUK a Jeseník, Příměstský tábor, kondiční tréninky a jiné tréninkové plány, turnaje či akce), jsou i přes všechny komplikace připravené a čekáme jen na uvolnění nastavených opatření Vlády ČR.

Děkujeme, že i v této nelehké době stojíte za námi!

#SPOLECNETODAME