Muži B

Mužská „regionálka“ nabídla tento hrací víkend jeden zápas Olomouckých, a to proti Hlučínu. Brankově ho odstartoval Lukáš Vachutka už po pětačtyřiceti sekundách. Soupeř otočil, ale to se podařilo na začátku druhé periody i Olomouci, která si mimo jiné i díky dalším třem Vachutkovým brankám vytvořila velký náskok. Poslední část patřila Hlučínu, ten se dokázal dostat na dvě branky a periodu vyhrál 4:1. Celkový výsledek ale vyzněl pro FBS – 9:7.

Muži C

Herní víkend měla tentokrát na programu i Olomoucká liga mužů. V té se „céčko“ nejprve utkalo s Piranhou Přerov B. První třetina byla v režii domácích, hostů, jimiž byli hráči FBS. Ti za celý zápas ani jednou neprohrávali. Přerov sice dokázal srovnat na 4:4 z přesilovky minutu a půl před koncem, ovšem o výhře nakonec rozhodl Tomáš Pírek brankou v čase 38:06. Druhé utkání už tak povedení nebylo. Soupeř z Kostelce na Hané od začátku duel kontroloval. Olomouc se trefila jen jednou, Daniel Tichý v čase 25:58 snižoval na 1:4, zápas dopadl výsledkem 1:5.

Dorostenci A

Dorost měl na programu první kolo vyřazovací fáze. K tomu vyjel do Havířova. V sedmé minutě se podařilo skórovat hostům, Tomáš Štrbák dostal FBS do vedení. Bohužel to ale byla jediná branka, který do havířovské sítě padla. Soupeř se v následujících třetinách prosadil hned čtyřikrát a první kolo ovládl. Následná domácí odveta bohužel taky nedopadla dobře. Úvodní patnáctiminutovka nepřinesla žádnou branku. Na soupeře, který otevřel skóre, dokázal zareagovat Martin Daniš. Jenže pak už domácí jen doháněli. Trefili se ještě Samuel Strašil a taky Štrbák, ale protivník zápas ovládl v poměru 4:3. Pro olomoucké dorostence tak sezóna skončila.

Dorostenci B

Rezerva dorostu úspěšná tento týden opět nebyla. Nejprve se utkala s Mohelnicí, kde ale musela dohánět výsledek. Mohelnice se totiž v první části trefila dvakrát a náskok ještě o jednu branku navýšil v další dvanáctiminutovce. Olomouci se podařilo dvěma góly snížit, ale to už nestačilo. Utkání s Šumperkem B pak přineslo hodně branek. Skvělý byl vstup do druhé třetiny, kdy se podařilo překlopit stav 1:0 na 1:2. Následně pak ale Olomouc inkasovala několik branek a prohrála 6:4.

Mladší žáci 2009

Mladí florbalisté se utkali v turnajovém dni klasicky se čtyřmi soupeři. Tentokrát se hrálo na Rooseveltově SPŠ v Olomouci. Tam se nejdříve utkali proti Uničovu, který hladce přejeli výsledkem 9:1. Pak se strhla přestřelka „se svými“. Došlo totiž na duel mezi týmy FBS 09 a 10. „Nula devítka“ ho vyhrála 6:5. Poradila si následně i s Lutínem a Cargo Šternberkem U11 výsledky 7:2 a 3:1.

Mladší žáci 2010

„Desítka“ se vydala na stejný turnaj, jako předchozí kategorie. Brala ale jen jednu výhru. Nejprve v úsporném zápase podlehla Lutínu 2:1. Pak prohrála v již zmiňovaném souboji FBS. Podlehla taky i Cargu Šternberg 1:5. Na závěr si ale alespoň spravila chuť spravila výhrou 5:1 nad Uničovem.

Přípravka 2013

Nejmladší hráči tentokrát vyrazili na turnajový den do Šternberka. Tam nejprve rozsekali Uničov, stejně jako předchozí tým, ovšem výsledkem 11:1. Nezadařilo se jim s Jeseníkem, tomu o dvě branky podlehli. Pak už ale nastříleli 23 gólů ve dvou zápasech a ani jedinkrát neinkasovali. Velké příděly totiž nadělili šternberskému Seccu (11:0) a Topgalu (10:0).

Ženy B

Ženské „béčko“ si připsalo dvě výhry ze dvou sobotních zápasů. V Čeladné nejprve porazilo Asper Šumperk jednoznačným výsledkem 9:0. Následně si také poradilo i s týmem Kovo KM Frýdek-Místek, kterému taktéž nadělila devět branek a nechala ho skórovat jen jedinkrát.

Dorostenky

Dorostenky se utkaly jen s jedním soupeřem, a tím byly Vítkovice. Byla to velká přestřelka. Soupeř otevřel skóre v páté minutě, Olomouc kontrovala jen o 45 sekund později. Pak se Ostravanky dostaly postupně až do vedení 5:1, ovšem hráčky FBS se nesložily a parádním výkonem zápas obrátily. Ten skončil těsně – 7:6.

Elévky

Nejmladší florbalistky, které tentokrát hrály, poměřily síly s ČPP Ostravou a taktéž i Vítkovicemi. První zápas po přestřelce dopadl o gól lépe pro soupeře – 5:6. S Vítkovicemi si ale olomoucké elévky poradily jednoduše výsledkem 5:0.

Přípravka 2014

Přípravka se vydala do Senice na Hané. Tam zaznamenala parádní čtyři výhry. Nejprve si poradila s Mohelnicí 8:1, následně rozstřílela Lutín 15:3. Prostějov vynulovala a sama mu nadělila jedenáct branek. A nakonec se utkala s Litovelem, kdy brala olomoucká „čtrnáctka“ nakonec vítězství 6:5.