Muži C

Po téměř měsíční pauze se při sobotním poledni pustili do posledních dvou zápasů sezóny muži C. Ti se utkali nejdříve s Piranhou Přerov B. Bohužel soupeř celý zápas kontroloval a už od třetí minuty vedl. Skóre otevřel Matěj Ševčík. Do druhé třetiny se šlo za stavu 0:2, ovšem už v čase 23:07 na tabuli svítilo skóre 0:5. Zásluhou Daniela Tichého a Tomáše Doubka se pak Olomouci povedlo během 25. minuty snížit dvěma góly, ale pak už jen v poslední minutě soupeř uzavřel stav trefou na konečných 2:6.

Následně olomoucké „céčko“ prověřil TJ Sokol Kostelec na Hané. Tomáš Pírek otevřel skóre na konci osmé minuty, ale soupeři se podařilo srovnat. Druhá třetina byla velkou přestřelkou. Josef Koranda poslal hosty do vedení, následně Doubek a Pírek znovu přetočili stav na stranu FBS, ale pak se zase dařilo více soupeři. V poslední periodě musela Olomouc dohánět dvoubrankovou ztrátu, což se jí podařilo. Góly si na své střelecké konto připsali Lukáš Frydrych a Richard Beran. Nakonec ale rozhodla trefa Tomáše Zapletala ze soupeřova mančaftu, který dal zápasu konečné skóre 5:6.

Starší žáci B

Poslední ligový zápas v sezóně má za sebou i rezerva starších žáků. V sobotu dopoledne se utkala s Tornády z Lutína. Zápas to byl jednostranný. Diváci v Přerově mohli sledovat drtivé vítězství Olomouce, která soupeři vstřelila gól už po dvaceti sekundách hry, následně přidala dalších pět a přestřílela Lutín 6:0.

Ženy B

I ženské béčko si odbylo poslední dva ligové mače. V neděli vycestovalo do Rožnova pod Radhoštěm, kde se nejprve utkalo s Frýdkem-Místkem a následně také se Šumperkem. Proti moravskoslezskému celku to byl vcelku pohodový zápas. Michaela Rullová v první třetině dvakrát skórovala a poslala Hanačky do vedení. Soupeř ve druhé periodě snížil z přesilovky. Na začátku té třetí ale Rullová opět navýšila a třetím gólem tak zkompletovala hattrick. Následně Olomouc přidala další čtyři branky a zvýšila už na 7:1. Soupeř dokázal ještě dvakrát snížit. Posledním gólem zápas uzavřela Klára Portešová a ten tak skončil 7:3 pro FBS. Druhý mač pak byl dost odlišný. V prvních dvou dvanáctiminutovkách vůbec branky nepadaly. Na začátku té třetí skóroval soupeř, ale následně se Olomouci podařilo stav z 0:1 obrátit na 3:1 a vyhrát i tento duel.

Starší žákyně

Poslední kategorií, jež o víkendu hrála, byly starší žákyně. Ty měly na programu taktéž dva zápasy. Nejprve se postavily Přerovu, který přehrály 5:3. Nezadařilo se jim ale ve druhém utkání, kdy podlehly výsledkem 3:4 Horní Suché.