První zápas, který ženy odehrály, se uskutečnil ve druhém kole soutěže proti FBC Přerov. V první třetině se Hanačky ujaly vedení, které již nepustily a pouze svůj náskok zvyšovaly. Soupeř se dokázal projevit až v posledních dvaceti minutách, kdy vstřelil svou první a také poslední branku. S konečným stavem 11:1 se tak Hanačky staly suverénními vítězkami utkání.

V rámci třetího kola se pak ženy utkaly s extraligovými Bulldogs Brno. První třetina byla vyrovnaným bojem, při kterém oba týmy do šatny odcházely s jedním gólem na svém kontě. Stav 1:1 se ale brzy změnil, neboť Hanačky ukázaly své kvality a svému soupeři už nepovolily žádnou další branku. I při tomto zápasu se tak jednalo o suverénní výhru Olomouce, tentokrát s konečným stavem 7:1.

Ve čtvrtfinále se ženy střetly s týmem FBC Ostrava, obávaným soupeřem z top čtyřky extraligy. I přes kvality soupeře s Hanačkám v úvodní části utkání podařilo hrát velmi vyrovnanou hru. Druhá třetina pro ně skončila za stavu 2:3 a šanci na výhru tak měly oba týmy. Bohužel ale o osudu olomouckých žen rozhodla třetí třetina, kdy se FBC podařilo vstřelit další dva góly a utkání tak skončilo 5:2 pro soupeře. Hanačky tedy v Poháru Českého florbalu končí, ale i tak mohou být na své výkony, zejména na výkon proti FBC, patřičně hrdé.