Juniorky

Něco neskutečného! Asi tak by se dala popsat dosavadní cesta našich juniorek sezonou 2021/2022. Po úspěšně zvládnuté základní části a postupu přes vyřazovací boje bez jediné porážky se Hanačky v nejvyšší juniorské lize v České republice dostaly až do samotného finále.

V tom vyzvou těžkého soupeře, který ovládl základní část a v jediné vzájemné konfrontaci v této sezoně také dokázal Olomouc porazit 8:6. Nyní se však hraje odznova a s čistým štítem a naše juniorky dělí od titulu již jen dvě výhry! Přijďte je tedy podpořit, finálová série startuje již ve čtvrtek 14. dubna v Praze a v pátek 15. dubna se od 16 hodin holky představí na domácí půdě.

Dorostenky

Podobného úspěchu, jako jejich starší kolegyně, dosáhly také dorostenky, které si vybojovaly účast na Mistrovství ČR. Své soupeřky přitom v této sezoně roznesly, neboť v základní části ze dvaceti zápasů prohrály pouze jediný a s 57 body tak s přehledem ovládly tabulku.

Svým výkonem si tak vybojovaly účast na závěrečném MČR dorostenecké ligy, které se odehraje o nadcházejícím víkendu na domácí Čajkaréně. V sobotu v něm v rámci čtvrtfinále olomoucké dorostenky změří síly s Libercem, první duel startuje ve 12:40, druhý pak v 18 hodin. Vítěz této série pak postoupí do semifinále, kde se popere o jednu vstupenku do boje o titul.