Vážení členové FBS Olomouc, jak bylo zmíněno v článku s informacemi pro nadcházející sezonu, dohodl se klub na dlouhodobé spolupráci se společností Lionsport s.r.o., která je od roku 2013 největším teamsportovým partnerem značek Adidas, Reebok a Puma v ČR. Spolupracuje se zhruba 1000 partnery napříč různými sporty. Mezi nejznámnější kluby z nejvyšších soutěží populárních kolektivních sportů patří např.: FK Mladá Boleslav, FK Dynamo České Budějovice, SK Sigma Olomouc, FK Třinec, HC Bílí Tygři Liberec, HC Dukla Jihlava, Basketball Nymburk, USK Praha, BK Opava, České Rugby, Český florbal, DHK Zora Olomouc a nově také náš klub FBS Olomouc. Velkou výhodou pro všechny členy by mělo být, že společnost Lionsport má centrálu, výrobu grafik, potisků a zejména prodejnu přímo v Olomouci, která je nově na Dolní Hejčínské 31 (bývalý autosalon Hyundai), kde pohodlně zaparkujete, produkty vyzkoušíte a případně zakoupíte. Veškerý sortiment najdete a objednáte také na www.lionsport.cz.

 V rámci dohody má klub pro všechny své členy a nejbližší rodinné příslušníky slevy na veškerý sortiment Adidas, Puma Reebok ve výši 30% a 40% na tzv. Teamsportovou kolekci.

Sleva na veškerý sortiment bude uplatněna dvěma způsoby:

  • při nákupu na prodejně na základě předložení slevové kartičky, která bude rozdána trenéry v následujích dnech,
  • při nákupu na eshopu lionsport.cz po zadání přihlašovacího jména a hesla, uvedeného na kartičce a v informačním letáku “Lionsport_Slevy pro členy” umístěného v dokumentech na Členské sekci.

Klubem vybraná teamsportová kolekce PUMA bude možná k objednání pouze přes klubový fanshop. Značku Puma klub zvolil s ohledem na poměr kvality a ceny. Současně je značka Puma dlouhodoběji spjata s českým florbalem jako partner českých reprezentačních týmů. Vybrané produkty jsou v kolekci do roku 2025, což zaručuje kontinuitu v doobjednávání vybraných klubových produktů s cílem jednotného vzhledu a vybavení napříč všemi věkovými kategoriemi v celém klubu.

Při objednávání je potřeba uvést mimo vybrané velikosti také jméno a číslo hráče do poznámky. Na tuto teamsportovou kolekci na fanshopu je již aplikovaná sleva 40% a ceny jsou konečné včetně potisku logy a čísly.

Pro rodiče a partnery, kteří by se chtěli ztotožnit s klubem, jsme připravili menší fanouškovskou kolekci, taktéž možnou k objednání na fanshopu klubu.

Lhůta na dodání je partnerem stanovena na 30 dní od potvrzené objednávky. Věříme, že i tato větší flexibilita dodávek a servis partnera Lionsport, bude vítaným zlepšením pro všechny členy a celkovým posunem z hlediska prezentace hráčů, trenérů, realizačních pracovníků celého klubu FBS Olomouc.