Liberecké Crazy Girls mají na svém kontě stejně jako Hanačky tři výhry, ze kterých vytěžily devět bodů. Ve čtvrtém kole se soupeři podařilo s přehledem zvítězit nad pražskými Panthers, a to 5:2. Hned v pátém kole těsně vybojovaly výhru nad Bulldogs Brno s konečným výsledkem 6:5. A do třetice všeho dobrého v šestém kole taktéž těsně zvítězily nad Mladou Boleslaví, tentokrát 5:4.

Hanačkám se také podařilo porazit Mladou Boleslav, a to v prvním kole soutěže. Poté zažily nepříjemnou sérii proher, ze které se vymanily až v osmém kole, když s přehledem porazily FBK Jičín 11:6. Tato výhra je povzbudila k dalším skvělým výkonům, což se projevilo i v posledním, devátém kole. Ženy vyzvaly na domácí půdě Tigers Start98, a i přes vyrovnaný průběh prvních dvou třetin se v posledních dvaceti minutách ukázaly jako ten schopnější tým a zaslouženě vyhrály s výsledkem 9:6.

I přes poslední výherní zápasy je však potřeba, aby Hanačky nasbíraly i další body a mohly si zahrát ve vytouženém play-off. Nezapomeňte tak 17. listopadu v 18 hodin pořádně fandit, ať už osobně na SH ZŠ Dobiášova či skrz televizní obrazovky!