Muži B

„Béčko“ mělo o víkendu v programu dvě utkání. Nejprve se utkalo s Frýdkem-Místkem. Poslední tým ligy nekladl odpor. První třetinu odstartoval Lukáš Vachutka gólem ve vlastním oslabení, a to už v čase 02:00. O necelé dvě minuty později se trefil šéftrenér Tomáš Hruška. Vachutka pak během dvanácté minuty v rozmezí šestnácti sekund přidal další dvě trefy a zkompletoval hattrick. Tomáš Skoupil ještě čtyři sekundy před pauzou poslal do branky Frýdku-Místku pátý gól.

Druhá část byla diametrálně odlišná, skóre se měnilo pouze jednou, na 6:0. V poslední periodě se už prosadili i hosté. Olomouc ale přidala dalších pět branek, zatímco moravskoslezský tým pouze tři. Utkání skončilo vysokou výhrou 11:3. Následně přišly na řadu Hranice. Byla to opět bitva, ale díky skvělému startu, kdy Vachutka opět nastřádal hattrick, tentokrát za 18 minut, se nakonec Hranice nedokázaly dotáhnout a po třech vstřelených gólech prohrály 3:6. Díky skvělému závěru sezóny, kdy se rezervě podařilo vyhrát poslední čtyři zápasy, si „béčko“ zajistilo příslušnost v regionální lize i pro příští sezónu.

Muži C

Na řadu tento týden přišlo i „céčko“. To sehrálo derby s rezervou Prostějova a pak také duel proti Lipníku. Zápas s Prostějovem byl zajímavý. Olomouc vyhrála první i třetí třetinu shodně (a velmi těsně) 3:2. Prostřední třináctiminutovka byla ale úplně jiná. FBS nasázel soupeři šest branek, a přitom ani jednou neinkasoval. Vyhrál tak celkově 12:4.

V Lipníku to už byla střelecká show. Po devatenácti sekundách se prosadil Ondřej Stehlík a jeho jmenovec Ondřej Borik ho napodobil po minutě. Po dalším gólu Daniela Tichého skončila první perioda 3:0. Pak už se olomoucká mašina rozjela, nasázela soupeři v následujících třetinách osm a sedm branek a soupeř se zmohl pouze na čtyři. Celkově tak FBS zvítězil 18:4.

Dorostenci B

Proti Lipníku si zahráli také dorostenci, opět tedy rezerva. Na Rooseveltově základní škole mohli přihlížející sledovat zodpovědný konstantní výkon domácích, kteří ovládli všechny třetiny poměrem 3:1, 3:1 a 4:1. O pár hodil později se zde dorostenci utkali taky s Přerovem. Přestože šli do vedení, soupeř dokázal stav otočit a při každém gólu Olomouce se prosadil hned vzápětí taky. Přerov nakonec zvítězil 5:3.

Mladší žáci 2009

Perný den měli v sobotu mladší žáci, které opět po dvou týdnech čekal turnajový den se čtyřmi zápasy. Nejprve si poradili s přerovskými Pantery jednoduše 12:0. Následovalo utkání s Lipníkem, které mladí florbalisté z Olomouce vyhráli 6:1. Taky si smlsli na Hranicích, těm nadělili dvanáct branek a sami dostali pouze dvě. Vše zakončili výhrou 3:1 nad Mohelnicí U11.

Přípravky 2013 a 2014

Čtyři duely měly na programu v neděli také obě přípravky. Ty se hned ze začátku utkaly proti sobě. Vyhrála to U13 poměrem 6:0. Ta pak postupně drtila soupeře. Nejprve 7:3 Lipník, poté 23:1 Přerov U14 a vše zakončila rozstřílením Orlíků z Hranic 21:3. Právě Orlíci pak porazili „čtrnáctku“ 9:6. Pak už ale nejmladší olomoučtí florbalisté zvítězili 22:1 nad Přerovem a 8:5 nad Lipníkem.