Úvodní finálový duel olomoucké juniorky ovládly již v první třetině, kdy si na pražské palubovce vypracovaly vedení 3:0. Chodov sice ve 23. minutě snížil na 1:3 ze svého pohledu, náskok Hanaček už však byl propastný a pražský kádr tak po celý zápas spíše dotahoval. Výhru Olomouce nakonec pojistila její kapitánka Eva Řeháková, která dvě a půl minuty před koncem skórovala do prázdné branky a uzavřela tak celkové skóre na cifrách 5:2.

S vedením 1:0 na zápasy tak měly olomoucké florbalistky unikátní možnost vybojovat titul před domácími fanoušky. Těch na Čajkarénu v pátek dorazilo skvělých 303 a hnali svůj tým do zlatého konce. Chodov však předvedl, že se po skvělé sezoně tak lehce vzdát nehodlá a nad domácím celkem zvítězil 5:3.

Finálová série se tak za vyrovnaného stavu znovu vrací do Prahy, kde se na Velikonoční pondělí oba kádry utkají v této sezoně již naposledy. Jediný zápas zde totiž rozhodne o tom, kdo nakonec pozvedne nad hlavu juniorský pohár. Utkání startuje v 16 hodin, doražte tedy olomoucké hráčky podpořit!

Fotky: https://eu.zonerama.com/Michel...