V sobotním zápase olomoucké juniorky proti týmu SK BIVOJKY LITVÍNOV jasně dominovaly a s přehledem vyhrály 15:3.„Do zápasu jsme vstoupili  daleko lépe než s předešlými soupeři. Nervozitu jsme tentokrát nechali v šatně a od první minuty si šli za vítezstvím. Góly v soupeřově bráně přibývaly a tak jsme mohli během zápasu pošetřit hráčky, které druhý den hrály extraligový zápas“ sděluje Radek Řehák.

V nedělím zápase proti týmu FBŠ Slavia Plzeň nastoupil tým juniorek FBS Olomouc ve velmi okleštělé sestavě a většinou s hráčkami dorostenek. Zkušené juniorky v tu dobu bojovaly o důležité extraligové body na horké brněnské půdě.

I tak si velmi kvalitním a odpovědným výkonem zajistily tři body, když soupeře ze západočeské metropole porazily 5:1. „Všechny hráčky zvláště pak mladší, včetně dorostenecké brankářky, odvedly pod dohledem juniorek velmi kvalitní výkon a tři body si plně zaslouží“ řekl Martin Pejzl. Týmový výkon tak posunul olomoucký tým na průběžné první místo v tabulce soutěže.

Pohled do tabulky je nyní velmi lichotivý, nicméně nás čekají v následujících zápasech velmi těžší soupeři z Moravskoslezkého kraje, a to týmy jednoznačných favoritů soutěže,  Vítkovice a Ostrava.